هیچ محصولی در سبد خرید وجود ندارد.
بسته بندی پت فانتزی وزن ۷۵ گرم
تمام شد
برند: تکسو
کد محصول: 41075

پودر دارچین کوچک

معرفی محصول

  دارچین تکسو از مزارع سریلانکا تهیه می شود و دارای طبعی گرم و خشک است. دارچین به دو صورت پودری و چوب تازه با توجه به نیاز افراد، مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای سهولت استفاده معمولا از پودر دارچین در تهیه انواع غذاها و کیک‌ها استفاده می‌شود. پودر دارچین تکسو در بسته‌بندی‌ 75 گرمی برای مصارف خانگی تهیه شده است. بسته بندی این محصول به شکلی طراحی شده که قابل حمل بوده و برای استفاده بیرون از منزل بسیار مناسب است. در بسته بندی به‌صورت چرخشی تعبیه شده و با چرخاندن آن مقدار ریزش ادویه را می‌توانید تعیین کنید.

نحوه نگهداری

  • در جای خشک و خنک و به دور از آفتاب نگهداری شود .
  • به صورت باز در کنار چای و یا ادویه های دیگر نگهداری نشود چون ادویه خاصیت جذب کنندگی دارد به همین خاطر عطر و طعم اصلی خود را از دست می دهد .

******

تاریخچه دارچین

نام علمی : Cinnamomum verum

نام انگلیسی: Cinnamon

دارچین درخت کوچکی به ارتفاع پنج تا هفت متر و همیشه سبز است و از تمام قسمت‌های آن بوی معطر و مطبوع استشمام می‌شود.این درخت برگ‌هایی بیضوی دراز و نوک‌تیز دارد و گل‌های سفید رنگ آن که در فاصله ماه‌های بهمن تا اوایل فروردین ظاهر می‌شوند. رویشگاه دارچین در مناطقی از شرق و جنوب شرق آسیاست و از این مناطق به کشورهای دیگر صادر می شود. به دلیل اهمیت و قیمت بالای این ماده در زمان های گذشته, در باره آن داستان های بسیاری گفته شده که گاه با خرافات نیز همراه بوده است. برای این‌كه دارچین خواص و عطر خود را در غذا حفظ كند، پودر آن را در پنج دقیقه آخر به غذا اضافه كنید.

منابع

 

مشخصات محصولات
مشخصاتمقدار
شماره پروانه بهداشت1021ظ15
وزن۷۵ گرم
نوع بسته بندیظرف پت
ابعاد بسته بندی13*4
ترکیباتپودر دارچین
برچسب های محصول
بیشترین کالاهای خریداری شده با این کالا
بسته بندی پت فانتزی ۸۰ گرم
تمام شد
41083
بسته بندی پت فانتزی ۸۰ گرم
تمام شد
41082
بسته بندی 500 گرمی
745٬000 تومان
41055
بسته بندی پت خانواده وزن 400 گرم
تمام شد
41060