هیچ محصولی در سبد خرید وجود ندارد.
بسته بندی پت فانتزی وزن ۵۵ گرم
تمام شد
برند: تکسو
کد محصول: 41074

آویشن

معرفی محصول

آویشن تکسو نیز از برگ‌ها و گل‌های خشک شده‌ آویشن در شهر شیراز و تفرش تهیه می‌شود. آویشن یک گیاه خوشبو با عطر و طعم خاص است که با افزودن آن به گوشت و مرغ، عطری فوق‌العاده به غذا می‌دهد. از این ادویه برای پخت انواع غذا استفاده می‌شود و به عنوان ادویه پایه در تهیه غذاهای ایتالیایی و پخت انواع پیتزا، لازانیا و ... مورد استفاده قرار می‌گیرد. آویشن تکسو در بسته‌بندی‌ 80 گرمی برای مصارف خانگی تهیه شده است. بسته بندی این محصول به شکلی طراحی شده که قابل حمل بوده و برای استفاده بیرون از منزل بسیار مناسب است. در بسته بندی به‌صورت چرخشی تعبیه شده و با چرخاندن آن مقدار ریزش ادویه را می‌توانید تعیین کنید.

نحوه نگهداری

  • در جای خشک و خنک و به دور از آفتاب نگهداری شود .
  • به صورت باز در کنار چای و یا ادویه های دیگر نگهداری نشود چون ادویه خاصیت جذب کنندگی دارد به همین خاطر عطر و طعم اصلی خود را از دست می دهد .

******

تاریخچه آویشن

نام علمی: Thymus

نام انگلیسی: Thymes

گیاه آویشن از خانواده‌ نعناعیان و از بستگان مرزنجوش است. در سراسر جهان کشت شده و از برگ‌های خشک شده‌ آن اغلب به عنوان چاشنی در آشپزی استفاده می‌شود. آویشن گیاهی مدیترانه ای است. رایج ترین گونه آن Thymus vulgaris است   آویشن متعلق به خانواده Labiatae (Lamiaceae)، سرده Thymus و بومی کشورهای حوزه مدیترانه غربی است. آب و هوای آن گرم معتدل و کوهستانی است. در برابر یخبندان و خشکسالی مقاوم است، اما غرقابی یا رطوبت بیش از حد محیط را ندارد.

منابع

مشخصات محصولات
مشخصاتمقدار
شماره پروانه بهداشت1021ظ15
وزن۵۵ گرم
نوع بسته بندیظرف پت
ابعاد بسته بندی13*4
ترکیباتپودر آویشن
برچسب های محصول
بیشترین کالاهای خریداری شده با این کالا
بسته بندی پت فانتزی ۸۰ گرم
تمام شد
41082
بسته بندی پت فانتزی ۸۰ گرم
تمام شد
41083
بسته بندی پت خانواده وزن 400 گرم
تمام شد
41060
بسته بندی 500 گرمی
745٬000 تومان
41055