جستجو

ادویه آویشن

کد محصول: 41074
279,040 ریال
وزن: 55 گرم
قابلیت دسترسی: 338 در انبار
+ -

معرفی محصول: آویشن معمولی از خانواده‌ نعناعیان و از بستگان مرزنجوش است. در سراسر جهان کشت شده و از برگ‌های خشک شده‌ آن اغلب به عنوان چاشنی در آشپزی استفاده می‌شود. آویشن تکسو نیز از برگ‌ها و گل‌های خشک شده‌ آویشن در شهر شیراز و تفرش تهیه می‌شود.آویشن یک گیاه خوشبو با عطر و طعم خاک است که با افزودن آن به گوشت و مرغ، عطری فوق‌العاده به غذا می‌دهد. از این ادویه برای پخت انواع غذا استفاده می‌شود و به عنوان ادویه پایه در تهیه غذاهای ایتالیایی و پخت انواع پیتزا، لازانیا و ... مورد استفاده قرار می‌گیرد. آویشن تکسو در بسته‌بندی‌ 80 گرمی برای مصارف خانگی تهیه شده است. بسته بندی این محصول به شکلی طراحی شده که قابل حمل بوده و برای استفاده بیرون از منزل بسیار مناسب است. در بسته بندی به‌صورت چرخشی تعبیه شده و با چرخاندن آن مقدار ریزش ادویه را می‌توانید تعیین کنید.

ترکیبات: پودرگیاه آویشن.

فواید: یک درمان موثر برای مشکلات تنفسی مانند سرفه و برونشیت و همچنین گلودرد و سردرد است. خواص ضد التهابی آویشن در جلوگیری از التهاب مزمن در بدن موثر است. یک منبع عالی از ویتامین K، آهن، کلسیم و منگنز است.

نحوه مصرف: بهترین زمان افزودن آویشن به غذا، 15 دقیقه آخر پخت است. برای طعم‌دهندگی بیشتر نیز پیشنهاد می‌شود قبل از افزودن به غذا، چند دقیقه‌ای در روغن تفت داده شود.

نحوه نگهداری: در جای خشک، خنک، دور از نور آفتاب و در ظرف بسته نگهداری شود.