جستجو

کرم ابریشم تکسو 75ml

کد محصول: 2501005
643,100 ریال
مناسب انواع پوست و پوست‌های آسیب دیده و حساس | حاوی ویتامین های B6, A , E | حجم: 75 میلی‌لیتر
قابلیت دسترسی: 2324 در انبار
+ -

معرفی محصول: کرم ویتامینه حاوی عصاره ابریشم تکسو، با حفظ رطوبت و آبرسانی پوست مانع از پیری و ایجاد چروک پوست می‌شود. نام ابریشم که به گوشمان می‌رسد ناخودآگاه به یاد نرمی و لطافت پارچه‌های ابریشمی می‌افتیم. کرم ابریشم هم دقیقا همین حس را القا می‌کند و با استفاده از آن، پوستی به لطافت ابریشم خواهیم داشت.

ترکیبات: اسید استئاریک، وازلین، پارافین مایع، گلیسرین، ستیل الکل، عصاره طبیعی ابریشم (سرسین)، روغن سیلیکون، مونو پروپیلن گلیکول، تری اتانول آمین، پارافین جامد، اسانس مجاز آرایشی و بهداشتی، متیل پارابن، ویتامین E، پروپیل پارابن، ویتامین A، ویتامین B6، آب دیونیزه.

فواید: عامل فعال ترکیبی در این محصول، گلیکو پروتئین‌ سرسین (sericin) است که از مرغوب‌ترین تارهای پیله‌های ابریشم تهیه می‌شود. سرسین خاصیت ارتجاعی پوست را افزایش می‌دهد و خطوط ریز و چروک‌های کم‌عمق را برطرف می‌کند. هم‌چنین باعث کند شدن شکل‌گیری چروک‌های جدید شده و موجب جوان‌سازی، نرم و منعطف شدن پوست صورت می‌شود. این کرم اثری ماندگار دارد و مکانیزم حفاظتی پوست را تثبیت می‌کند. در نتیجه پوست دچار حساسیت و التهاب نمی شود. جلوگیری از چین و چروک‌های پوست، وظیفه مهم این محصول ویژه است.

نحوه مصرف: روزانه به دفعات لازم مخصوصا قبل از خواب استفاده شود. ابتدا صورت خود را با آب و صابون یا محلول غیرالکلی شسته و سپس مقداری از کرم را روی پوست، چند دقیقه ماساژ دهید.

نحوه نگهداری:

1- دور از تابش نور خورشید نگهداری شود.

2- در دمای مناسب محیط نگهداری شود.

3- دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

4- فقط برای استعمال خارجی است.