جستجو

چای گل گاو زبان کیسه‌ای

کد محصول: 1401001
299,750 ریال
بسته بندی 25 عددی
قابلیت دسترسی: 1528 در انبار
+ -

معرفی محصول: گیاه گل‌ گاوزبان، گل‌های زیبا بنفش رنگی دارد که پس از خشک شدن به صورت چای مورد استفاده قرار می‌گیرد. بعد از دم کردن چای گل‌ گاوزبان با چکاندن چند قطره آبلیمو تازه، شاهد تغییر رنگ چشمگیر این نوشیدنی می‌شوید. گل گاوزبان موجود در تي‌بگ‌هاي تکسو از بهترين مزارع قزوين که بزرگترين توليدکننده اين گياه در ايران است، تهيه شده است. چای کیسه‌ای گل گاوزبان تکسو تهیه شده از مواد اولیه مرغوب است و در کیسه‌های لفافدار با استانداردهای روز دنیا بسته‌بندی می‌شود.

ترکیبات: چای سیاه باروتی، گل ‌گاو زبان.

فواید: گل گاوزبان گياهي دارویی است که تقريبا تمامي اجزای آن، اعم از گل‌ها و برگ‌ها و دانه‌هاي آن به عنوان دارو استفاده مي‌شود. گل ‌گاو زبان داراي طبيعت گرم و اثر نشاط آور، تقویت‌کننده بدن و آرامش‌بخش است. گل گاوزبان تقویت کننده اعصاب، روان و حواس پنجگانه است. اختلال حواس را درمان می‌کند. به همراه کمی لیمو عمانی و عسل، برای درمان سرماخوردگی، تنگی نفس و گلودرد مفید است. سرفه‌های فصل سرما را درمان می‌کند و به‌صورت مرهمی قوی عمل می‌کند. 

نحوه دم کردن: برای دم کردن چای گل‌ گاوزبان کیسه‌ای تکسو، کافی است چای کیسه‌ای را دو دقیقه در آب جوش با دمای 80 تا 90 درجه بگذارید. مدتی صبر کنید تا خوب دم بکشد و میل کنید. محصول به دلیل طبیعی بودن، اگر در مدت زمان دم شدن بر روی حرارت غیرمستقیم باشد یا به نوعی از سرد شدن آن جلوگیری شود، می‌توان خواص بیشتری از آن دریافت کرد.

نحوه نگهداری: در جای خشک، خنک و دور از مواد معطر و نور آفتاب نگهداری شود.