جستجو

چای قهوه کیسه‌ای

کد محصول: 1401015
479,600 ریال
بسته بندی‌ 25 عددی
قابلیت دسترسی: 2526 در انبار
+ -

معرفی محصول: چای کیسه‌ای قهوه، ترکیب جدید و متفاوتی از چای است که تکسو عرضه می‌کند. این چای مخلوطی از قهوه مرغوب آسیاب شده با چای گرانوله است و درصد کافئین بیشتری نسبت به دیگر چای‌ها دارد. اگر از طعم همیشگی چای یا قهوه خسته شده‌اید و به‌دنبال امتحان کردن یک ترکیب جدید هستید، چای قهوه تکسو بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. پیشنهاد می‌شود این چای را با یک شکلات تلخ میل کنید تا از طعم مطبوع قهوه لذت بیشتری ببرید. چای سیاه گرانوله، همان چای سیاه با فرآوری متفاوت است که به دلیل پروسه فرآوری خاص، بسیار زود دم می‌شود. چای با طعم قهوه برای افرادی که علاقه زیادی به نوشیدن چای با طعم‌های متنوع دارند، گزینه مناسبی است. چای کیسه‌ای قهوه تکسو تهیه شده از مواد اولیه مرغوب است و در کیسه‌های لفافدار با استانداردهای روز دنیا بسته‌بندی می‌شود.

ترکیبات: چای سیاه باروتی و قهوه.

فواید:کافئین موجود در چای سیاه به همراه کافئین موجود در قهوه، این محصول را برای رفع خواب‌آلودگی و خستگی در طول روز بسیار مناسب می‌کند. سبب احساس هوشیاری بالاتر و افزایش آگاهی نسبت به محیط و فعالیت‌ها می‌شود. چای کیسه‌ای قهوه برای کارمندان و کسانی که زمان کافی برای درست کردن نوشیدنی مورد علاقه خود را ندارند، بهترین انتخاب خواهد بود.

نحوه دم کردن: برای دم کردن چای قهوه کیسه‌ای تکسو کافی است چای کیسه‌ای را دو دقیقه در آب جوش با دمای 80 تا 90 درجه بگذارید. مدتی صبر کنید تا خوب دم بکشد و میل کنید. محصول به دلیل طبیعی بودن، اگر در مدت زمان دم شدن بر روی حرارت غیرمستقیم باشد یا به نوعی از سرد شدن آن جلوگیری شود، می‌توان خواص بیشتری از آن دریافت کرد.

نحوه نگهداری: در جای خشک، خنک و دور از مواد معطر و نور آفتاب نگهداری شود.