جستجو

چای زعفرانی کیسه‌ای

کد محصول: 1401014
697,600 ریال
بسته بندی‌ 25 عددی
قابلیت دسترسی: 1134 در انبار
+ -

معرفی محصول: زعفران یا زرپران با نام علمی «Crocus sativus» از تیره زنبقیان است و به عنوان ارزشمندترین و گرانبهاترین ادویه دنیا شناخته می‌شود. ایران در حال حاضر یکی از بزرگترین تولیدکنندگان زعفران در دنیا است. تکسو در این محصول از زعفران خراسان بهره برده است که یکی از مرغوب‌ترین زعفران‌ها محسوب می‌شود. چای کیسه‌ای زعفران تکسو تهیه شده از مواد اولیه مرغوب است و در کیسه‌های لفافدار با استانداردهای روز دنیا بسته‌بندی می‌شود.

ترکیبات: چای سیاه باروتی و زعفران.

فواید: نوشیدن یک فنجان چای زعفران، حس شادابی و نشاط را القا می‌کند. هر زمان که احساس کسالت و خستگی بعد از یک روز سخت داشتید، یک فنجان چای زعفران توصیه می‌شود. از مهم‌ترین خواص زعفران می‌توان به خاصیت شادی‌آور، ضد افسردگی، کاهش درد، تقویت سیستم گوارشی، سلامت پوست و مو اشاره کرد. در گذشته از زعفران برای آرامش اعصاب و کمک به رفع بی‌خوابی استفاده می‌کردند. در ترکیبات زعفران، مقادیری آنتی اکسیدان موجود است که خاصیت ضد سرطانی دارد. همچنین زعفران اشتهاآور بوده و به هضم غذا کمک می‌کند.

نحوه دم کردن: برای دم کردن چای زعفران کیسه‌ای تکسو کافی است، چای کیسه‌ای را دو دقیقه در آب جوش با دمای 80 تا 90 درجه بگذارید. مدتی صبر کنید تا خوب دم بکشد و میل کنید. محصول به‌دلیل طبیعی بودن، اگر در مدت زمان دم شدن بر روی حرارت غیرمستقیم باشد یا به نوعی از سرد شدن آن جلوگیری شود، می‌توان خواص بیشتری از آن دریافت کرد.

نحوه نگهداری: در جای خشک، خنک و دور از مواد معطر و نور آفتاب نگهداری شود.