جستجو

قهوه 3*1

کد محصول: 3303012
تمام شد
قهوه فوری 3*1 پاگانی - پودر حل شونده بسته بندی حاوی 20 عدد ساشه

دانه قهوه همچون دانه های دیگر حاوی فیبر نامحلول است؛ یعنی اگر دانه قهوه را آسیاب کرده و در آب بجوشانیم فیبر آن رسوب و رنگ قهوه در آب جوش حل می شود. حال اگر در صنعت با صافی رسوب را حذف و محلول حاصل را تبخیر، خشک و آسیاب کنند «قهوه فوری» به دست می آید که به محض ریختن آن در آب جوش، قهوه، آماده مصرف است.

البته رنگ انواع قهوه فوری ممکن است با یکدیگر متفاوت باشد و این موضوع به نوع قهوه و روش خشک کردن آن بستگی دارد و نشان دهنده فساد یا تعیین کننده کیفیت و طعم محصول نیست. قهوه های پودری پاگانی یه دلیل کیفیت در فرآوری عطر و طعم اصیل قهوه را حفظ می کند و محصول قهوه فوری 3*1 تکسو یکی از بهترین نمونه های قهوه پودری فوری است که می تواند طعم و رایحه اسپرسو را برای شما ایجاد نماید.

به گفته متخصصان علوم غذایی میزان کافئین قهوه فوری، کمتر از قهوه معمولی است و هر دو فنجان قهوه فوری به اندازه یک فنجان قهوه معمولی کافئین دارد. البته لازم است بدانید مقدار کافئین یک فنجان قهوه همیشه ثابت نیست، زیرا به نوع، شیوه دم کردن و میزان پودر آن بستگی دارد. تحقیقات نشان داده است از آن جا که بیش از پنج تا شش ساعت طول می کشد تا کافئین قهوه از بدن دفع شود نوشیدن یک فنجان آن هنگام عصر، بر خواب شبانه تاثیر می گذارد.

در تهیه قهوه های فوری 3*1 از بهترین دانه های قهوه استفاده شده و تولید آن با آخرین تکنولوژی روز و زیر نظر متخصصان علوم تغذیه انجام گرفته است.

ترکیبات : قهوه اسپرسو، شیر بدون چربی، شکر طبیعی، وانیل و حجم دهنده طبیعی“Creamer”

نحوه آماده سازی و مصرف : برای آماده نمودن محصول 3*1، کافی است پودر را در مقدار کمی آب جوش حل نمایید، بعد از حل کامل پودر در آب ، می توانید در حدودد 50 تا 80 سی سی آب جوش را بنا بر ذائقه خود و غلظت یا رقیق بودن نوشیدنی مطلوب به آن اضافه نمایید.

نیازی به اضافه نمودن شکر نیست.
قهوه شما، آماده است. تکه های شکلات تلخ می تواند یک کنار وعده عالی برای شما باشد.