جستجو

شامپو پروتئین گندم

کد محصول: 55014
327,000 ریال
حاوی پروتئین هیدرولیز شده گندم | مخصوص موهای خشک | حجم: 250 میلی لیتر
قابلیت دسترسی: 16 در انبار
+ -

معرفی محصول: عوامل مختلفی باعث خشکی و شکنندگی موها می‌شود. ژنتیک، آب و هوا، رنگ کردن مو، استفاده بیش از حد از سشوار و خشک کننده‌های برقی و شست و شو بیش از حد مو از جمله مواردی است که باعث از بین رفتن رطوبت و چربی طبیعی مو می‌شوند. استفاده از شامپوهای مخصوص موهای خشک که حاوی پروتئین‌های مغذی برای سلامت مو است، از راه‌های مراقبت موهای خشک است. شامپو مخصوص موهای خشک دارای فرمولاسیون خاصی هستند و ترکیبات آن‌ها از مواد مغذی و طبیعی برای حفظ رطوبت مو استفاده می‌شود. شامپو پروتئین هیدرولیز شده گندم تکسو با فرمولاسیون خاص، مناسب موهای خشک و آسیب دیده طراحی شده است. این شامپو دارای prodew 500است که باعث حفظ رطوبت مو می‌شود و در زمان کوتاهی قادر است رطوبت از دست رفته موها را به سر باز گرداند. وجود نرم کننده در ساختار شامپو نیز باعث نرمی و لطافت مو می‌شود.

ترکیبات: کوکامیدو پروپیل بتائین، سدیم لورت سولفات، کوکامید دی اتانول آمین، گلیسرین، عصاره گل همیشه بهار، عصاره گندم، اسید سیتریک، اسانس مجاز آرایشی و بهداشتی، مخلوط متیل کلروایزوتیازولینون و متیل ایزوتیازولینون، آب مقطر.

فواید: این شامپو علاوه بر تمیز کردن موها باعث درخشانی و نرمی مو نیز می‌شود. همچنین به بهبود موهای خشک و شکننده کمک می‌کند. پروتئین هیدرولیز شده گندم، با نفوذ عمیق در بافت مو،کمک می‌کند تا رطوبت طبیعی مو حفظ شود و موها شاداب و باطراوت به نظر برسند. این ماده در احیای موهای آسیب دیده بر اثر مواد شیمیایی موجود در رنگ مو، باد داغ سشوار یا سایر ابزارهای حرارتی مثل اتو و بابلیس، بسیار موثر است و موهای سوخته و خشک را به ‌خوبی تغذیه و درمان می‌کند. ویتامین‌های گروه B، ویتامین مهم بیوتین و پروتئین‌های گندم، با تحریک سلول‌ها و پیاز مو و تقویت فیبر مو به رشد بهتر و بیشتر مو کمک می‌کند و مدتی پس از استفاده از محصولات حاوی پروتئین هیدرولیز شده گندم، ریزش موها به طرز محسوسی کم شده و متوجه جوانه زدن موهای جدید و پرپشت شدن موها خواهد شد.

نحوه مصرف: به مقدار لازم از شامپو تکسو را روی مو مرطوب مالیده، به خوبی پوست سر و موها را ماساژ داده و آبکشی کنید.

نحوه نگهداری:

1- دور از تابش نور خورشید نگهداری شود.

2- در دمای مناسب محیط نگهداری شود.

3- دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

4- فقط برای استعمال خارجی است.