جستجو

شامپو بابونه

کد محصول: 55013
337,900 ریال
مخصوص موهای چرب | حاوی عصاره بابونه و ویتامین B5 | حجم: 250 میلی لیتر
قابلیت دسترسی: 347 در انبار
+ -

معرفی محصول: موی چرب مانند انواع مو، مراقبت‌های خاص خود را لازم دارد. باید به صورت مرتب استحمام کرد، از شامپوی مناسب موهای چرب، روغن‌های مغذی و طبیعی و حالت دهنده‌های مناسب استفاده کرد. برخلاف تصور خیلی‌ها که موی چرب را باید زیاد شست. اتفاقا شست و شوی بیش از حد موی سر، باعث کاهش چربی و رطوبت پوست و موی سر شده و برای جبران این خشکی، چربی بیشتر تولید می‌شود. برای رهایی از چنین مشکلی راه حل‌های متفاوتی وجود دارد ولی اولین گام استفاده از شامپوهای مخصوص موی چرب است تا چربی طبیعی پوست سر متعادل شود. شامپو بابونه تکسو با پایه گیاهی، چربی مو را متعادل کرده و از چرب شدن مو جلوگیری می‌کند. بابونه گیاه دارویی است که از گذشته تا به امروز برای داشتن مو و پوست سالم، با طراوت و جوان از آن استفاده می‌شده.

ترکیبات: سدیم لورت سولفات، کوکامیدو پروپیل بتائین، عصاره بابونه، اسید سیتریک، عصاره برگ و گل آویشن، عصاره برگ و ساقه گزنه، اسانس مجاز آرایشی و بهداشتی، مخلوط متیل کلروایزوتیازولینون و متیل ایزوتیازولینون، آب مقطر.

فوایدشامپو بابونه تکسو مناسب موهای چرب فرمولاسیون شده ‌است. علاوه بر متعادل‌سازی چربی مو باعث جلوگیری از شوره زدن نیز می‌شود. علاوه بر این، شامپو شامل مقادیری از ویتامین B5 است، ویتامین B5 با افزایش میزان آب موجود در مو، قابلیت ارتجاعی آن را افزایش می‌دهد. ویتامین B5می‌تواند در قسمت ساقه مو و پوست سر جذب شده و به عنوان مرطوب‌کننده و نرم‌کننده عمل کند.

نحوه مصرف: ابتدا با توجه به حجم مو، مقداری از شامپو را در کف دست ریخته سپس آن را بر روی موهای مرطوب مالیده، به خوبی پوست سر و موها را ماساژ دهید و پس از مدتی آبکشی نمایید. برای داشتن موهای سالم و شاداب، باید یک روز در میان موها را شست تا چربی طبیعی موها از بین نرود.

نحوه نگهداری:

1- دور از تابش نور خورشید نگهداری شود.

2- در دمای مناسب محیط نگهداری شود.

3- دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

4- فقط برای استعمال خارجی است.