جستجو

شامپو آلوئه‌ورا

کد محصول: 55012
299,750 ریال
حاوی آلوئه‌ورا | برای شستشوی روزانه | مناسب موهای معمولی | حجم: 250 میلی لیتر
قابلیت دسترسی: 1008 در انبار
+ -

معرفی محصول: برای شست و شو روزانه موها بهتر است از یک شامپو با پایه طبیعی استفاده شود. شامپو آلوئه‌ورا تکسو،مناسب موهای معمولی و برای استفاده روزانه طراحی شده است. آلوئه‌ورا خاصیت پاک کنندگی طبیعی دارد و چربی و آلودگی را از بین می‌برد. هم چنین این گیاه با داشتن مقادیری از ویتامین‌های مختلف، ویتامینB-12و اسید فولیک باعث افزایش گردش خون می‌شود. با داشتن کلاژن بالایی که دارد باعث ترمیم و سلامت مو می‌شود. شامپو آلوئه‌ورا تکسو، برای افرادی که بیشتر در معرض آفتاب قرار دارند، بسیار مناسب است.

ترکیبات: سدیم لورت سولفات، کوکامیدو پروپیل بتائین، کوکامید دی اتانول آمین، عصاره برگ و گل آویشن، گلیسرین، عصاره گل همیشه بهار، پودر آلوئه‌ورا، اسید سیتریک، اسانس مجاز آرایشی و بهداشتی، مخلوط متیل کلروایزوتیازولینون و متیل ایزوتیازولینون، آب مقطر.

فواید: ویتامین‌های موجود در آلوئه‌ورا، می‌توانند آسیب‌های نور خورشید به مو را نیز ترمیم کنند. آلوئه‌ورا به خوبی فولیکول‌های مو را تمیز می‌کند و روغن‌های اضافی و باقی مانده دیگر محصولات مو را از بین می‌برد. آلوئه‌ورا به خوبی موها و کف سر را تمیز می‌کند، بدون این‌که به تارهای آن آسیب وارد کند. برخلاف مواد شیمیایی موجود در محصولات مربوط به مو، آلوئه‌ورا بی‌ضرر است و به حفظ یکپارچگی موها کمک می‌کند.

نحوه مصرف: ابتدا با توجه به حجم مو، مقداری از شامپو را کف دست ریخته، سپس آن را بر روی موهای مرطوب مالیده، به خوبی پوست سر و موها را ماساژ دهید و پس از مدتی آبکشی کنید.

نحوه نگهداری:

1- دور از تابش نور خورشید نگهداری شود.

2- در دمای مناسب محیط نگهداری شود.

3- دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

4- فقط برای استعمال خارجی است.