جستجو

روغن آرگان 50ml

کد محصول: 7501001
2,180,000 ریال
تقویت کننده پوست و مو، ناخن | 50 ml
قابلیت دسترسی: 779 در انبار
+ -

 

معرفی محصول: آرگان یک میوه با مغزی مغذی است که گیاه بومی مراکش به حساب می‌آید. روغن آرگان تکسو برگرفته از دانه‌های ارزشمند گیاه آرگان است. اکسیری که جادو می‌کند. این روغن یکی از پرخاصیت‌ترین و مغذی‌ترین روغن‌های گیاهی محسوب می‌شود که برای سلامت مو، پوست و ناخن از گذشته استفاده می‌شده است. این دانه‌های روغنی کوچک غنی از اسیدهای چرب، ویتامین A، ویتامین C، ویتامین E، امگا 3 و 6، آنتی اکسیدان و لینولئیک اسید هستند. از این رو، این دانه‌ها بسیار ارزشمند هستند و روغن حاصل از آن، به طلای مایع مشهور است. در تولید این روغن از بهترین و مرغوب‌ترین دانه‌های گیاه آرگان استفاده شده‌ است. با داشتن این محصول، دیگر نیازی به خرید چندین محصول نرم‌کننده و تقویت کننده پوست، مو و ناخن ندارید.

ترکیبات: روغن آرگان خالص

فواید: روغن آرگان برای سلامت پوست، مو و ناخن بسیار مفید است و از این‌رو به روغن چند کاره هم شناخته می‌شود. روغن آرگان یک روغن پرخاصیت، سرشار از ویتامین E و اسید‌های چرب ضروری است. چند قطره از آن درخشندگی و نرمی خاصی به موها می‌بخشد و از خشکی و چند شاخه شدن موها جلوگیری می‌کند. روغن آرگان تکسو به مقابله با خشکی پوست می‌آید و با اولین استفاده، پوستی لطیف و نرم خواهید داشت. با ماساژ روزانه روی ناخن‌ها مانع از پوسته پوسته شدن دور ناخن‌ها شده و رشد آن‌ها را افزایش می‌دهد. روغن آرگان تکسو موجب تقویت پوست و مو می‌شود.

نحوه مصرف: بسته بندی روغن آرگان تکسو، به‌شکلی است که به‌راحتی قابل مصرف است. برای استفاده کافی است چند قطره از روغن آرگان را کف دست بریزید و روی پوست تمیز، روزی یک یا دوبار ماساژ دهید. از روغن آرگان می‌توانید به عنوان پرایمر و زیرساز آرایش استفاده کنید. 

نحوه نگهداری:

1- دور از تابش نور خورشید نگهداری شود.

2- در دمای مناسب محیط نگهداری شود.

3- دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

4- فقط برای استعمال خارجی است.