هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
وزن: 80 گرم | ترکیبات: خردل سفید، فلفل سیاه، آویشن، پودر سیر، میخک و ...
34٬880 تومان
برند: تکسو
کد محصول: 41087
96 در انبار
+ -

معرفی محصول: کالباس خانگی یک جایگزین سلامت و مقوی برای کالباس‌های صنعتی است. تهیه کالباس برخلاف تصور خیلی ساده است ولی یک فوت کوزه گری ساده دارد و آن ادویه‌های به کار رفته در آن است. ادویه مخصوص کالباس تکسو، ترکیبی از چندین  چاشنی است که طعم واقعی کالباس را به ارمغان می‌آورد. ادویه کالباس نه تنها برای درست کردن کالباس خانگی کاربرد دارد بلکه برای پخت انواع غذا، خوراک و ساندویچ که کالباس در ترکیبات آن حضور دارد، استفاده می‌شود. برای تهیه انواع کالباس از جمله مارتادلا، لیونر، مرغ و ... مورد استفاده قرار می‌گیرد. ادویه کالباس تکسو در بسته‌بندی‌ 80 گرمی برای مصارف خانگی تهیه شده است. بسته بندی این محصول به شکلی طراحی شده که کاملا حمل بوده و برای استفاده بیرون از منزل بسیار مناسب است و استفاده از آن بسیار ساده شده‌است.

ترکیبات: ادویه کاری (متشکل از 16 ادویه ساده است) فلفل سیاه، خردل سفید، زنجبیل، تخم گشنیز، آویشن، میوه جوز، پودر سیر، میخک و ...

فواید: یکی از حسن‌های استفاده از ادویه‌های ترکیبی، کاهش مصرف نمک است. ادویه‌ها طعم غذا را پوشش می‌دهند و دیگر نیازی به استفاده از نمک نیست. 

نحوه مصرف: به‌میزان لازم از ادویه به غذایتان اضافه کنید. البته مقدار را مشخص  نکردیم تا شما بر اساس ذائقه خود کم یا اضافه کنید.

نحوه نگهداری: در جای خشک، خنک و دور از نور آفتاب نگهداری شود.

بیشترین کالاهای خریداری شده با این کالا
استیک عسل چهل گیاه | 20 عدد ساشه عسل تک نفره 12 گرمی
42٬000 تومان
41071
وزن: 80 گرم | ترکیبات: زنجبیل، پودر سیر، فلفل سفید، پودر پیاز، فلفل قرمز، هل سبز، دارچین، فلفل پاپریکا و...
29٬975 تومان
41090
وزن: 80 گرم | ترکیبات: زردچوبه خالص
تمام شد
41083
عسل ژل رویال تکسو (شاه انگبین) | 500 گرمی
295٬000 تومان
41055