هیچ محصولی در سبد خرید وجود ندارد.

راهنمای ثبت نام در سایت تکسو

شما می‌توانید از دو طریق با تکسو همراه شوید:

 • در روش اول به عنوان مشتری در سایت تکسو ثبت‌نام کرده و از محصولات متنوع شرکت در گروه‌های مختلف غذایی و مراقبت‌های بهداشتی بهره‌مند شوید.

 • در روش دوم شما می‌توانید به عنوان مشاور فروش در سایت تکسو ثبت‌نام کرده و علاوه بر استفاده از محصولات و خدمات شرکت، نام کاربری یا  TAK دریافت کنید و با معرفی و فروش محصولات و همچنین  تشکیل گروه فروش، درآمد کسب کنید.

 

فرایند ثبت نام در سایت

 1. برای شروع در قسمت بالا و سمت چپ سایت، روی گزینه "ثبت‌نام" کلیک کنید.


 2. دو گزینه به نمایش درمی‌آید: برای ثبت‌نام به‌عنوان مشتری بر روی گزینه "به‌عنوان مشتری ثبت‌نام می‌کنم" و برای ثبت‌نام به‌عنوان مشاور بر روی گزینه " به‌عنوان مشاور ثبت‌نام می‌کنم " کلیک کنید.

 3. کد معرف یا TAK را وارد نمایید ( در صورت نداشتن نام کاربری یا کد معرف با شرکت تماس بگیرید تا کارشناسان پشتیبانی شما را راهنمایی کنند).


 4. روی گزینه "بررسی در دسترس بودن" کلیک کنید تا کد معرف بررسی و تأیید شود. (دقت کنید در صورت تأیید کد معرف، نام معرف برای شما نشان داده خواهد شد)

 5. اطلاعات خود را وارد کنید.

 6. سپس آدرس و کدپستی خود را وارد کنید.

 7. در قسمت "رمز عبور شما" رمز عبور دلخواه خود را وارد و سپس همان رمز را مجدداً وارد نمایید.

 8. دقت کنید حتماً قوانین و مقررات سایت را مطالعه کنید و پس از مطالعه کامل توافق‌نامه، گزینه "تمامی قوانین و مقررات را مطالعه کردم و می‌پذیرم" را تیک بزنید و سپس با کلیک روی "مطالعه شرایط" متن سیاست حفظ حریم خصوصی را مطالعه کرده و سپس گزینه "من تمامی قوانین و مقررات را قبول دارم" را تیک بزنید و در انتها روی گزینه "ثبت‌نام" کلیک کنید.

 9. در این قسمت پیغام "ثبت‌نام شما با موفقیت انجام شد" نشان داده می‌شود. اطلاعات مربوط به ثبت‌نام و TAK خود را در این قسمت مشاهده می‌‎کنید.

 10. با زدن گزینه ادامه به سایت تکسو هدایت می‌شوید.

 11. در قسمت بالای صفحه روی گزینه "دفتر کار" کلیک کرده تا وارد دفتر کاری اختصاصی خود شوید.