هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.

راهنمای ثبت نام در سایت تکسو

 1. برای ثبت‌نام ابتدا وارد سایت شده و در قسمت بالا و سمت چپ سایت، روی گزینه "ثبت‌نام" کلیک کنید.
 2. دو گزینه به نمایش درمی‌آید: برای ثبت‌نام به‌عنوان مشتری بر روی گزینه "به‌عنوان مشتری ثبت‌نام می‌کنم" و برای ثبت‌نام به‌عنوان مشاور بر روی گزینه " به‌عنوان مشاور ثبت‌نام می‌کنم " کلیک کنید. (برای مثال وارد صفحه ثبت‌نام به‌عنوان مشاور فروش شدیم )

 3. کد معرف یا TAK را وارد نمایید ( در صورت نداشتن نام کاربری یا کد معرف با شرکت تماس بگیرید تا کارشناسان پشتیبانی شما را راهنمایی کنند).

 4. روی گزینه "بررسی در دسترس بودن" کلیک کنید تا کد معرف بررسی و تأیید شود. (دقت کنید در صورت تأیید کد معرف، نام معرف برای شما نشان داده خواهد شد)

 5. تمام فیلدهای خالی را پر نمایید. 

 6. در قسمت "رمز عبور شما" رمز عبور دلخواه خود را وارد نمایید و سپس همان رمز را مجدداً وارد نمایید.

 7. دقت کنید حتماً قوانین و مقررات سایت را مطالعه کنید و پس از مطالعه کامل توافق‌نامه گزینه "تمامی قوانین و مقررات را مطالعه کردم و می‌پذیرم" را انتخاب نمایید و سپس با کلیک روی "مطالعه شرایط" متن سیاست حفظ حریم خصوصی را مطالعه کرده و سپس گزینه "من تمامی قوانین و مقررات را قبول دارم" را تیک بزنید و در انتها روی گزینه "ثبت‌نام" کلیک کنید.

 8. در این قسمت پیغام "ثبت‌نام شما با موفقیت انجام شد" نشان داده می‌شود. اطلاعات مربوط به ثبت‌نام و TAK خود را در این قسمت مشاهده می‌‎کنید.

 9. با زدن گزینه ادامه به سایت تکسو هدایت می‌شوید.

 10. در قسمت بالای صفحه روی گزینه دفتر کاری کلیک کرده تا وارد دفتر کاری اختصاصی خود شوید.

 11. برای خروج سمت چپ بالای صفحه روی گزینه "خروج" کلیک کنید.