سلة التسوق
لا يوجد منتجات فى سلة التسوق

برگزاری سیزدهمین دوره تاپ تیم بهار 1400

04/09/1400

 

5 تیرماه 1400 اعضای تاپ تیم تکسو، سفری یک روزه پر از تجربیات و خاطرات خوش را تجربه کردند.

در صبح این روز مدیر عامل شرکت تکسو به همراه اعضای تاپ تیم و تیم آموزش آماده‌ی سفری یک روزه شدند که با بازدید از کارخانه تاراکیان سپند ورنا در اشتهارد آغاز می شد. در طی مسیر همه افراد از کوچک‌ترین لحظه‌ها هم استفاده می‌کردند تا اطلاعات و حس مثبتشان را به یکدیگر انتقال دهند.

در کارخانه‌ی تاراکیان سپند ورنا، مدیریت تکسو جناب آقای مهندس رویایی اطلاعات به روز و مفیدی را در مورد بخش‌های مختلف کارخانه ارائه کردند و اعضای تاپ تیم به بازدید از ماشین آلات و خط تولیدی محصولات این کارخانه پرداختند.

طی این بازدید از دومین برند آرایشی و بهداشتی صنایع تولیدی تاراکیان سپند ورنا با نام "هازن" رونمایی شد و بازدیدکنندگان توانستند خط تولیدی محصولات آرایشی و بهداشتی هازن را برای اولین بار از نزدیک مشاهده کنند.

پس از اتمام بازدید از کارخانه و آزمایشگاه آن که مجهز به پیشرفته ترین وسایل و تجهیزات بود، پک‌هایی از محصولات هازن به عنوان هدیه به اعضای تاپ تیم داده شد و از همه افراد پذیرایی به عمل آمد و پس از آن همگی راهی مقصد دوم این سفر، یعنی مجتمع تفریحی و تجاری بام لند برای صرف نهار شدند.

در طول مسیر اعضای تاپ تیم با برگزاری جلسه ای با آقای مهندس رویایی ، ایشان را در جریان برنامه ریزی های آتی خود قرار داده و راهکارهایی را نیز از ایشان دریافت کردند .

بعد از صرف ناهار همگی برای برگزاری جلسه با مدیریت و رونمایی از رخدادی بزرگ، به سمت ساختمان مرکزی شرکت تکسو راهی شدند. در شرکت پس از پذیرایی، تیم آموزش طی جلسه‌ای برای اولین بار "باشگاه مشتریان تکسو" را به حاضرین جلسه معرفی کرده و به سوالات اعضای تاپ تیم پاسخ داده شد.

در انتها به اعضای جدید تاپ تیم که به تازگی به این تیم و گردهمایی های آن پیوسته بودند، به نشانه تقدیر بج و گل اهدا شد.

و این سفر کوتاه یک روزه به پایان رسید.

همدلی و با هم بودن با ارزش‌ترین هدف تکسو است و قطعا تلاش های اعضای تاپ تیم و تک تک افراد خانواده تکسو، این اتفاق بزرگ را رقم زده اند.

باشد که در کنار یکدیگر پرچم تکسو را بالاتر برده و همه برای رشد خانواده بزرگ تکسو همگام شویم.اترك تعليقا
*
*