کرم روشن کننده پوست

حاوی کافئین و عصاره برگ شیرین بیان، حفظ شادابی
Üretici firma: Maskani
Kullanılabilirlik: 4407 stokta
SKU: BSMT028
PV: 266
SV: 66٬500 تومان
290٬000 تومان

کرم روشن کننده مناسب پوست دارای لک ماسکانی

معرفی محصول

کرم روشن کننده مناسب پوست دارای لک ماسکانی با کمک ترکیبی از چندین عامل ضد لک مؤثر از طریق مکانیسم‌های متنوع بر تمام مراحل ساخت ملانین اثر می‌گذارد. این کرم انواع لک ناشی از نور خورشید، بارداری، پیری و غیره را به‌طور چشمگیری کاهش می‌دهد.

ترکیبات 

آب دیونیزه، کاپریلیک کاپریک تری گلیسرید، سیکلوپنتاسیلوکسان، نیاسینامید، بوتیروسپرموم پارکی بوتر،  گلیسیریل روسینات، الئا اروپا هویل انساپونیفیبل، عصاره جوانه لپیدیوم ساتیوم، گلیسرین، لستین، فنوکسی اتانول، آلفا آربوتین، کاپریلویل گلایسین، گلیسریل استارات ، پی ای جی-100 استئارات، عصاره برگ شیرین بیان، پنتاپپتید-48، لستین هیدروژنه شده، فنتیل الکل،  اتیل هگزیل گلیسرین ، مالتودکسترین، بوتیل رزورسینول، توکوفریل استات، زانتان گام، دکسپانتنول، کافئین، تری اتانل آمین، اسانس مجاز آرایشی و بهداشتی

فواید

  • مناسب برای لکه‌های ناشی از آفتاب
  • حاوی آنتی‌اکسیدان
  • افزایش‌دهنده رطوبت پوست
  • حفظ شادابی، رطوبت و لطافت پوست

روش مصرف

 مقدار کافی از کرم را روی پوست کاملاً تمیز ریخته و به ملایمت ماساژ دهید تا کاملاً جذب شود.

توجه

  • از دسترس اطفال و نور مستقیم آفتاب محافظت شود.
  • در جای خشک و خنک و در دمای 10 تا 30 درجه سانتی‌گراد نگهداری شود.
  • از تماس با چشم‌ها، سطوح مخاطی و زخم باز جلوگیری شود.

******

سایر توضیحات

تنوع در رنگ پوست افراد به دلیل تفاوت در مقدار ملانین آن‌هاست و ملانین در افراد با پوست‌های تیره‌تر به میزان بیشتری تولید می‌شود. ملانین یک رنگدانه قهوه‌ای است که توسط سلول‌های ملانوسیت تولید می‌شود و مقدار تولید آن به عوامل متعددی از جمله ژنتیک، میزان قرار گیری در نور خورشید، قرار گیری در معرض برخی مواد شیمیایی، هورمون ها و آسیب پوستی بستگی دارد. نکته قابل توجه این است که، خود ملانین عامل محافظتی در برابر اشعه آفتاب است. پس افراد با پوست‌های روشن‌تر، حساسیت بیشتری نسبت به نور آفتاب دارند.

 به طور طبیعی ملانین به صورت یکنواخت در پوست پراکنده می‌شود. در شرایطی که در نقاط خاصی از پوست ملانین بیش‌ازحد تولید شود و یا به‌صورت غیرنرمال در پوست توزیع شود، لک ایجاد می‌شود. کرم ضدلک ماسکانی به کاهش و برطرف شدن ملاسما، کک و مک، لنتیگو (لنتیگو لک‌هایی دایره‌ای شکل و معمولاً به رنگ قهوه‌ای تا سیاه هستند که توسط پوست طبیعی احاطه‌شده‌اند) و سایر انواع هایپرپیگمنتاسیون کمک می کند. در ادامه به ترکیبات مؤثر در این کرم می‌پردازیم:

SulforaWhite ، یک ماده مغذی گیاهی سرشار از سولفورافان و با خاصیت آنتی‌اکسیدانی قوی است. این ترکیب به‌طور مؤثری هورمون طبیعی موجود در پوست که رنگدانه‌های پوست را تحریک می‌کند، مهار کرده و با جلوگیری از تشکیل ملانین، باعث روشن شدن پوست می‌شود.

بوتیل رزورسینول BUTYL RESORCINOL، دارای اثرات بازدارندگی بسیار قوی بر فعالیت آنزیم‌های مؤثر در فرآیند تولید ملانین است.  این ماده با اتصال به گیرنده‌های آنزیم تیروزیناز به‌صورت برگشت‌ناپذیر مانع از تشکیل رنگ‌دانه‌های پوستی می‌گردد. بوتیل رزورسینول با اثر روشن‌کنندگی قوی خود لک‌های ناشی از نور خورشید، بارداری، افزایش سن و جای زخم‌ها و جوش‌ها را برطرف کرده و بر روی لک‌های قهوه‌ای صورت، گردن، بدن و سینه مؤثر است.

آلفا آربوتین با آزاد کردن تدریجی هیدروکینون در سطح پوست موجب اختلال در فعالیت تیروزینازها (عامل ایجاد لکه‌های تیره پوست) می شود. هر چه تیروزیناز کمتر شود، احتمال تغییر رنگ و ایجاد لکه های پوست نیز کمتر خواهد شد. آلفا آربوتین علاوه بر قابلیت روشن کردن پوست، حاوی آنتی اکسیدان و ترکیبات ضدالتهابی است و می تواند در کاهش التهاب و قرمزی پوست نقش مؤثری داشته باشد.

ویتامین B3 یا نیاسینامید با مختل کردن کارکرد سلول‌های تولید رنگ‌دانه در پوست، باعث کاهش لکه‌های تیره و همچنین شفاف‌تر کردن پوست می‌شود. این ویتامین همچنین با تنظیم ترشح چربی پوست، جوش و آکنه را کاهش داده و باعث رفع قرمزی و التهاب و جای جوش می‌شود.

عصاره شیرین‌بیان؛ تولید آنزیم تیروزیناز را به حداقل رسانده و درنتیجه از تولید لکه‌های تیره جلوگیری می‌کند. این عصاره حاوی ترکیبی به نام لیکوریتین (liquiritin) است که نه‌تنها به جلوگیری از تشکیل لکه‌های جدید کمک می‌کند، بلکه می‌تواند لکه‌های موجود را نیز محو کند.

 

Ürün özellikleri
Attribute nameAttribute value
شماره پروانه بهداشت56/29222
وزن35 میلی لیتر
نوع بسته بندیتیوپ و جعبه
ابعاد بسته بندی12*5*3.5
ترکیباتکافئین ، نیاسینامید ، عصاره برگ شیرین بیان
Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bunlarıda satın aldı
PBMT016

کرم ضدآفتاب SPF30

حاوی عصاره کالندولا ، روغن آرگان
229٬800 تومان
BSMT008

Aydınlatıcı yüz yıkama jeli

Ağırlık: 200 ml
198٬800 تومان
BSMT020

کرم دورچشم

کاهش تیرگی و پف دورچشم ، حاوی اسیدهیالورونیک
188٬999 تومان
BSMT016

کرم Q10

حاوی اسکوالن ،مناسب پوست چروک ، حاوی سدیم هیالورونات
237٬000 تومان