جستجو

شامپو ضدشوره حاوی رزماری

کد محصول: BHHT001
شماره قطعه شرکت تولید کننده: 2161220105420012
بارکد: 6261054200721
545,000 ریال
ویژگی کالا : حاوی کلیمبازول ، رفع الکتریسیته مو ،افزایش حالت‌پذیری ، ضد قارچ ،فاقد پارابن حجم :400 میلی لیتر
قابلیت دسترسی: 2529 در انبار
+ -

شامپو مناسب موی دارای شوره حاوی عصاره رزماری هازن

معرفی محصول:

شامپو ضد شوره حاوی عصاره رزماری هازن مناسب انواع موها و فاقد ترکیبات پارابن می باشد. این فرآورده بر پایه کمپلکس‌های ضد شوره می باشد ، پس از اولین شستشو علاوه بر کاهش چشمگیر شوره های سر، سبب کاهش علائم ناشی از خشکی و خارش پوست سر می گردد.

کلیمبازول موجود در محصول به عنوان یک ماده ضد قارچ و ضدخارش ، كمک فراوانی به رفع شوره و عوارض ناشی از آن می‌نماید. همچنین این ترکیب باعث كاهش سبوم پوست سر شده و میزان آن را كنترل می نماید.

رزماری موجود در شامپو یک گیاه عالی برای مو محسوب شده و با تحریک گردش خون ، به برطرف شدن شوره سر و بهبود رشد و حالت‌پذیری موها کمک می‌کند. عصاره رزماری به دلیل خاصیت قارچ‌کشی از رشد مخمرها و در نتیجه از ایجاد شوره سر پیشگیری و شوره سنگین سر را مرتفع می کند. رزمارینیک اسید موجود در عصاره رزماری به عنوان یک آنتی بیوتیک به خوبی جذب پوست سر شده و از آسیب به پیاز مو جلوگیری کرده و کلیه عفونت‌های پوست سر را از بین می‌برد.

ترکیبات:

آب دیونیزه ، آمونیوم لورت سولفات ، دی سدیم لورت سولفو سوکسینات ، کوکو آمیدوپروپیل بتائین ، آلکیل دی متیل آمین اکساید ، عصاره برگ رزماری ، گلیسرین، پی ای جی-7 گلیسریل کوکوآت ، کوکوآمیدوپروپیل هیدروکسی سولتین ، کلیمبازول ، آب ، پتاسیم سوربات ، سدیم بنزوات ، پلی کواترنیوم-7، سدیم پی سی ای، پلی کواترنیوم- 10، سیتریک اسید ، دی سدیم ا د ت آ، رنگ و اسانس مجاز ارایشی بهداشتی

فواید:

افزایش حالت‌پذیری و رفع الکتریسیته ساکن موها / دارای ترکیبات ضد شوره طبیعی / فاقد پارابن

روش مصرف:

موی مرطوب را با مقدار کافی از شامپو آغشته نمائید و به آرامی به مدت 2 الی 3 دقیقه بر روی پوست سر و موها ماساژ دهید. سپس به طور کامل آبکشی نمایید. از این شامپو می توانید حداقل 3 بار در هفته و به مدت نامحدود استفاده نمائید.

نحوه نگهداری:

در دمای 10 تا 30 درجه سانتی‌گراد نگهداری شود.

از دسترس اطفال و نور مستقیم آفتاب محافظت شود.

منع مصرف:

از تماس شامپو با چشم‌ها خودداری فرمایید. در صورت تماس ، چشم‌ها را با آب فراوان بشویید.