جستجو

شامپو بدون سولفات حجم دهنده مو

کد محصول: BHMT009
شماره قطعه شرکت تولید کننده: 2161220105420008
بارکد: 6261054200295
1,199,000 ریال
ویژگی کالا : حاوی کراتین ، حالت پذیری ، غنی شده با کلاژن ، افزایش درخشندگی، بدون سولفات حجم : 200 میلی لیتر
قابلیت دسترسی: 4264 در انبار
+ -

شامپو حجم دهنده ظاهر مو ماسکانی

معرفی محصول:

شامپو حجم‌دهنده‌ی موی ماسکانی با به‌کارگیری مواد طبیعی موجود در مو همچون کراتین و پلیمرهای سیلیکونی مانند آمودایمتیکون، کمک می‌کند که مو حالت‌پذیر و حجیم‌تر شود. وجود مواد موثر در این شامپو همچون کلاژن و زینک به ریشه‌ی مو انرژی بخشیده و باعث می‌شود موهای ضعیف و نازک به ‌مرور محکم‌تر و قطورتر شوند.

شامپوی حجم دهنده موی ماسکانی با ترکیباتی که در آن به کار رفته ، موجب می‌شود نازکی و شکنندگی موها کم‌تر شده و پرپشت‌تر شوند. این شامپو در بلند مدت می‌تواند تاثیرات خوبی روی حجم‌دهی موها داشته باشد.

کراتین نوعی پروتئین است که باعث صاف و درخشان شدن موها می‌شود. کراتین موجود دراین محصول ، موها را نرم و حجیم کرده و از نازک شدن مو جلوگیری می کند.

ترکیبات:

آب دیونیزه ،سدیم کوکوئیل گلوتامات ، دی سدیم لورت سولفوسوکسینات ، لوریل گلوکوزید ، سدیم کوکوآمفواستات ، کوکوآمیدوپروپیل هیدروکسی سولتین ، کوکو آمیدوپروپیل بتائین ، آمودایمتیکون ، ستریمونیوم کلرید ، تری دست-12، سدیم پی سی آ ، کراتین هیدرولیز شده ، کلاژن هیدرولیز شده ، پی ای جی-150 دی استئارات ، پروپیلن گلیکول ، پی ای جی-7 گلیسریل کوکوآت ، پلی کواترنیوم-10، زینک پی سی ا ، سیتریک اسید ، سیترات سدیم ، دی سدیم ا د ت آ، متیل ایزوتیازولین ، متیل کلروایزوتیازولین و اسانس مجاز آرایشی بهداشتی

فواید:

حجم دهنده و براق کننده مو / مناسب برای انواع مو حتی موهای نازک و شکننده / حاوی کراتین متناسب با ساختار مو / افزایش درخشندگی ، حالت پذیری ، حجم و شادابی مو/ غنی شده با کلاژن / فاقد مواد سولفاته (sulfate free)

روش مصرف:

موی مرطوب را با مقدار کافی از شامپو آغشته نموده و به آرامی به مدت 2 الی 3 دقیقه بر روی پوست سر و موها ماساژ دهید، سپس به طور کامل آبکشی نمایید. از این شامپو می توانید حداقل 3 بار در هفته و به مدت نامحدود استفاده نمایید.

نحوه نگهداری:

در دمای 10تا 30 درجه سانتی گراد نگهداری شود .

از نور مستقیم آفتاب و دسترس اطفال محافظت شود.

منع مصرف:

از تماس شامپو با چشم ها خودداری فرمایید. در صورت تماس، چشم‌ها را با آب فراوان بشویید.