جستجو

کرم حاوی عصاره اکیناسه و خیار

کد محصول: BSMT013
شماره قطعه شرکت تولید کننده: 2162314105420002
بارکد: 6261054200172
1,308,000 ریال
ویژگی کالا :مرطوب کننده دست و صورت مناسب پوست معمولی و حساس ، خاصیت ترمیم کنندگی حجم : 200 میلی لیتر
قابلیت دسترسی: 1763 در انبار
+ -

کرم مرطوب کننده دست و صورت مناسب پوست معمولی وحساس

معرفی محصول :

کرم مرطوب کننده مناسب پوست های معمولی ماسکانی با بهره گیری از ترکیبات نرم کننده پوست همچون ویتامین E، سبب افزایش حس طراوت و جوانی در  پوست می شود و به دلیل خاصیت مرطوب کنندگی پوست ، اثر خشکی را در پوست از بین می برد.

ویتامین E که یک ویتامین محلول در چربی بوده که دارای خواص آنتی اکسیدانی است.  ویتامین E با محافظت بافت چربی از اکسیداسیون و تخریب چربی ها جلوگیری می کند.

عصاره خیار برای درمان اگزما وحساسیتهای پوستی و رفع خارش آن مفید می باشد. همچنین حاوی سیلیس است که به حفظ قابلیت ارتجاعی پوست کمک می کند.

این کرم حاوی Echinacell می باشد که حاوی عصاره اکیناسه پورپورا است، این ترکیب محصول کمپانی sederma می باشد . کارایی اصلی این ترکیب تقویت پوست ضعیف شده و حساس می باشد که این عمل با تحریک تولید کلاژن صورت می گیرد

ویتامین B3 یا نیاسینامید موجود در کرم یک ماده‌ی طراوت‌ دهنده‌ پوست است که با جبران کمبود آب عملکرد سدهای پوستی را تقویت می‌کند. نیاسینامید سبب کاهش قرمزی پوست و تقویت پوست و بافت‌ها می‌شود.

ترکیب سدیم PCA یک مرطوب کننده"ضد خشکی"  فوق العاده می باشد که برای پوست  هیدراتاسیون یا رطوبت سریع و قابل توجهی را تامین می کنند.

ترکیبات:

آب دیونیزه ، گلیسرین ، کاپریلیک کاپریک تری گلیسرید ، سیکلوپنتاسیلوکسان ، پی ای جی- ۸، اراشیدیل الکل ، بهنیل الکل ، آراشیدیل گلوکوزاید ، اتیل هگزیل پالمیتات ، ایزواستئاریل ایزواستئارات ، پتاسیم ستیل فسفات ، ستیل بهنات، بهنیک اسید ، ستیل الکل ، عصاره اکیناسه پورپورا ، عصاره میوه کوکومیس ساتیووس (خیار) ، کلاژن هیدرولیز شده ، گلیسریل استارات ، پی ای جی- ۱۰۰استئارات ، سدیم پی سی آ ، نیاسینامید ، پتاسیم سوربات ، سدیم بنزوات ، توکوفریل استات ، دکسپانتنول ، آلانتوﻳﻴن ، کربومر ، ادتا ، تری اتانل آمین ، اسانس مجاز آرایشی بهداشتی.

فواید:

مرطوب‌کننده و آب‌رسان قوی با بافت بسیار سبک و جذب سریع /  التیام‌بخش و ترمیم‌کننده پوست /  مناسب برای پوست‌های معمولی و حساس /  دارای خواص آنتی اکسیدانی

روش مصرف :

مقدار کافی از کرم را روی پوست کاملا تمیز قرار داده و به ملایمت ماساژ دهید تا کاملا جذب شود.

نحوه نگهداری :

از نور مستقیم خورشید، یخ زدگی و دسترس کودکان محافظت شـود.

در دمای ۱۰تا ۳۰درجه نگهداری شـود.

منع مصرف :

از تماس با چشم ها خودداری شود، در صورت تماس اتفاقی با چشم ها آنها را با مقدار کافی آب شستشو دهید.