جستجو

محلول پاک کننده و روشن کننده پوست

کد محصول: BSMT005
شماره قطعه شرکت تولید کننده: 2162312105420007
بارکد: 6261054200073
872,000 ریال
ویژگی کالا : پاک کننده آرایش ، افزایش کلاژن سازی پوست ، کاهش لک و تیرگی پوستی ، جوانساز حجم : 200 میلی لیتر
قابلیت دسترسی: 437 در انبار
+ -

محلول پاک کننده و روشن کننده پوست صورت

معرفی محصول :

پوست دارای رنگدانه هایی به نام ملانین است که توسط سلول های ملانوسیت ساخته می شود. لک صـورت یا ملاسـما عـارضه پوستی شـایعی است که از تجمع این رنگدانه ها در یک نقطه ایجاد می شود. این عارضه به صورت لکه های قهـوه ای روشن تا تیره بر روی گونه ها ، پیشانی و چانه و لب بالا اکثراً دو طرفه و قرینه دیده می شود. اين فرآورده مناسب براي پوست دارای لک و تیرگی ، باقي مانده مواد آرايشي را بطور كامل از سطح پوست پاك نموده و با تامين رطوبت و مواد مغذی مورد نياز پوست صورت سبب رفع لک و تیرگی پوست و زيبايي و جوانی پوست مي گردد.

WHITONYL موجود در محلول عصاره ای از جلبک قرمز پالمریا پالمتا به دست آمده است که با تحت تأثیر قرار دادن ملانوسیت ها که سلولهای تولیدکننده رنگدانه در پوست می باشند، باعث روشن شدن پوست می گردد.

عصاره شیرین بیان موجود در محلول دارای ماده موثره گلابریدین است ، این ماده مؤثره موجود در ریشه گیاه شیرین بیان، اثرات ضدالتهابی داشته و تیروزیناز، آنزیم اصلی تولید رنگ‌دانه در پوست را مهار می‌کند.

لیکوئیریتین ماده مؤثره دیگری است که در این عصاره وجود دارد که تیروزیناز را مهار نمی‌کند اما به پخش شدن و محو شدن ملانین و رنگدانه‌های موجود در پوست کمک می‌کند.

نیاسینامید یا ویتامینB3 می تواند به دلیل افزایش تولید کلاژن در پوست، در روشن کردن لکه های تیره پوست (هایپر پیگمنتیشن) مفید می باشد. ویتامین C یا آسکوربیک اسید موجود در محلول برای رفع لکه ها مناسب می باشد و یک ماده ضدلک مناسب با منشا طبیعی است .

ترکیبات :

آب دیونیزه ، پی ای جی ۶ کاپریلیک کاپریک تری گلیسرید ، عصاره پالماریا پالماتا ، کاپریلیل گلوکوزید، عصاره برگ شیرین بیان ، گلیسرین ، نیاسینامید ، پتاسیم سوربات ، سدیم بنزوات ، سدیم پی سی آ، پلی سوربات ۲۰ ، آسکوربیل گلوکوزید ، کافئین ، پانتنول ، پیروکسیدین هیدروکلرید ، سدیم هیالورونات ، اسانس مجاز آرایشی، آلانتوئین ، سدیم متا بی سولفیت.

فواید :

پاک کننده پوست از آلودگی ها ، چربی ها و آلاینده ها / کمک به رفع لک ها و تیرگی های پوستی / شاداب کننده و تسکین کننده و مرطوب کننده پوست / پاک کننده آرایش صورت حتی آرایش های ضد آب / فاقد پارابن و مواد شیمیایی آسیب رسان پوست

روش ﻣﺼﺮف:

ﭘﺪ ﭘنبه ای را ﺑﻪ ﻣﺤﻠﻮل ﭘﺎک ﮐﻨﻨﺪه آﻏﺸﺘﻪ ﻧﻤﺎﻳﻴﺪ و ﺑﻪ آراﻣﯽ ﺑﺎ ﺣﺮﮐﺎت دوراﻧﯽ ﭘﻮﺳﺖ ﺻﻮرت را ﺗﻤﯿﺰ ﻧﻤﺎﻳﻴﺪ.

نحوه نگهداری :

از نور مستقیم خورشید ، یخ زدگی و دسترس کودکان محافظت شود .

در دمای 10 تا 30 درجه نگهداری شود .

منع مصرف:

از تماس با چشم ها خودداری شود . در صورت تماس احتمالی با چشم ها ، آنها را با مقدار کافی آب شستشو دهید .