هیچ محصولی در سبد خرید وجود ندارد.

گزارش هفتمین دوره برگزاری تاپ تیم

10 اسفند 1398

 

5 اسفند 1398 اعضای تاپ تیم هفتمین سفر گروهی تفریحی خود را آغاز کردند. مقصد این سفر این بار نیز به سوی شمال همیشه سرسبز، شهر زیبای متل قو بود.

اعضای این گروه پر تلاش همگی ساعت 13 در هتل منحصر به‌فرد لیلیوم در فضایی بکر و سرسبز در دل کوه‌های مازندران یکدیگر را ملاقات کردند و پس از تحویل اتاق‌ها و استراحتی مختصر برای برگزاری جلسه در سالن جلسات هتل گردهم آمدند.

جلسه با سخنان مدیرعامل محترم، جناب آقای مهندس رویایی آغاز شد. ایشان با مروری بر اتفاقات و دستاوردهای تکسو در سالی که تا اتمامش زمان اندکی باقی مانده است جلسه را آغاز و در ادامه، برنامه‌ها و رویدادهای پیش بینی شده برای سال آینده را با اعضای تاپ تیم به اشتراک گذاشتند. پس از اتمام صحبت‌های ایشان اعضای گروه تک به تک نظرات، پیشنهادات و همچنین سوالات خود را مطرح و با مدیرعامل در میان گذاشتند و شنوای پاسخ‌های ایشان شدند.

پس از اتمام جلسه همگی برای صرف نهار راهی رستوران هتل شدند و تجربه غذای لذیذ شمالی را با چشم اندازی کم نظیر رقم زدند.

یکی از اهداف همیشگی تاپ تیم علاوه بر گفتگو‌ و به اشتراک‌گذاری تجارب، ساختن لحظاتی خوش‌تر با گردش و بازی‌های گروهی خارج از فضای کاری است. اما در این سفر متاسفانه با توجه به شیوع و وجود ویروس کرونا در سطح کشور و برای رفاه حال اعضا و پیشگیری از خطر آلودگی از انجام بازی‌های گروهی در اماکن عمومی خودداری کردند. اعضای گروه پس از صرف ناهار به استراحت پرداختند و از محوطه بی نظیر هتل که در فضای بکر و دست نخورده کوه‌های مازندران قرار داشت لذت بردند پس از آن به گشت و گذار در شهر گذراندند و آن روز را با جلسات میانه و کوتاه در خصوص مسایل و مشکلات تیم‌های خود با مدیرعامل محترم را به پایان رساندند.

روز دوم اقامت با باران زیبایی آغاز شد.اعضای تاپ تیم در ساعاتی طولانی در محوطه هتل زیر نم نم باران در دو گروه به بازی فوتبال پرداختند و هم دلی و اتحادشان را بار دیگر به میدان کشاندند.

صبح روز چهارشنبه 7 اسفند ماه اعضای پرتلاش تاپ تیم پس از صرف صبحانه و صحبت‌های نهایی با مدیرعامل در میان جاده‌ه برف زده به سوی تهران حرکت کردند.

ساخت یک تجربه آرامش‌بخش و تجدید قوا برای ادامه مسیرمان، در آخرین روزهای سال مهمترین دستاورد این همنشینی صمیمانه میان برترین مدیران فروش تکسو و کادر ارشد مدیریتی سازمان بود.

ما در خانواده بزرگ تکسو می‌دانیم مهمترین سرمایه‌مان بودن در کنار هم است. در شروع سالی نو با تاکید بیشتر بر هم دلی که تنها اصل ماندگاری و رشد است بهترین ها را در کنار هم رقم خواهیم زد.

نظر خود را درج نمایید