هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.

کمپین رنگین کمان اسفند تکسو

30 بهمن 1398

 

اسفند به دلیل میزان فعالیت های پایان سال، همیشه از شلوغ ترین ماه‌های سال است.
نتیجه یک سال فعالیت در اسفند هر سال جمع بندی می‌شود. ورود به اسفند ماه، یک فکر پیشرفت و توانایی انجام کار می‌خواهد. اسفند بیشترین میزان تلاش و انرژی را می طلبد، زیرا جمع بندی و نتیجه گیری یک سال فعالیت، حتما زمان و انرژی زیادی خواهد برد.
پاداش موفقیتی است که خیلی زود و در پایان سال تجربه می کنیم. زمانی که اسفند تمام می‌شود، نوروز خواهیم داشت و برای آرامش در کنار خانواده، نیاز است که همین امروز برنامه ریزی و فعالیت‌هایمان را شروع کنیم. اسفند تکسویی، برای خانواده بزرگ ما آغاز یک تلاش همه جانبه است. این فرهنگ عمومی در سازمان تکسو دلیلی است برای معرفی یکی از بزرگترین جشنواره‌های فروش و بازاریابی در اسفند ماه امسال.

کمپین رنگین کمان اسفند تکسو یک تلاش عظیم است در راه ایجاد انگیزه و برنامه ریزی مسیر پیشرفت فردی. معرفی کالاهای تکسو به جامعه ایران و نهایی کردن یک تجربه خوب خرید ارزشی بنیادین است برای تمامی مشاوران فروش ما. تکسو در اسفند یک کمپین ویژه برای مشاوران و خرده فروشان براساس میزان و حجم فروش شخصی تدارک دیده است.

صندوق‌های قرعه کشی تکسو

-  سفر به جزیره نیلگون و زیبای کیش به همراه یک همراه، هدیه ویژه تکسو است برای مشاورانی که در مدت زمان اسفند ماه ( 1 تا 29 اسفند) بیش از بیست هزار امتیاز فروش شخصی ثبت کنند. مشاوران تکسو با کسب این امتیاز وارد سبدهای قرعه کشی ویژه رنگین کمان تکسو خواهند شد.

-  پاداش نقدی سی میلیون ریالی، هدیه ویژه تکسو است برای مشاورانی که در مدت زمان ماه اسفند (1 تا 29 اسفند ) بیش از ده هزار امتیاز فروش شخصی ثبت کنند. مشاوران تکسو با کسب این امتیاز وارد سبد قرعه کشی جایزه سی میلیون ریالی تکسو می‌شوند.

-  پاداش نقدی بیست میلیون ریالی، هدیه ویژه تکسو است برای مشاورانی که در اسفند امسال، بیش از پنج هزار امتیاز فروش شخصی ثبت کنند. مشاوران فروش تکسو با کسب این امتیاز وارد سبد قرعه کشی جایزه بیست میلیون ریالی می‌شوند.

 

- هر سه قرعه کشی کمپین رنگین کمان اسفند تکسو در همایش سال نو تکسو در فروردین ماه 1399 طی مراسمی ویژه قرعه کشی شده و معرفی خواهند شد.

- مشاوران فروشی که موفق به کسب بیست هزار امتیاز فروش و بیشتر شده باشند در هر سه سبد قرعه کشی شانس خواهند داشت.

- مشاوران فروشی که موفق به کسب ده هزار امتیاز و بیشتر شده باشند شانس حضور در دو سبد قرعه کشی بعدی را خواهند داشت. مشاوران فروشی که موفق به کسب بیش از 5 هزار امتیاز فروش شده باشند در صندوق قرعه کشی بیست میلیون ریالی شانس برنده شدن خواهند داشت.

- تمامی مشاوران فروشی که بیش از 5 هزار امتیاز فروش شخصی داشته باشند، دعوت نامه حضور در همایش سال نو تکسو در فروردین ماه 1399 را دریافت خواهند نمود. 

جوایز بی نظیر تکسو در اسفند ماه جاری، تنها یک قدردانی است که مشاوران فعال و با انگیزه تکسو می‌توانند برنده خوش شانس آن باشند. با هم برای شروع یک طوفان تکسویی در اسفند ماه آماده می‌شویم. کمپین رنگین کمان را به اطلاع همه مشاوران تکسو ( که ممکن است بی خبر باشند) برسانید تا با ایجاد یک تلاش جمعی، در کنار هم و برای هم در کسب و کارمان تلاش کنیم.

اسفند امسال به رنگ خانواده تکسو خواهد بود، رنگین کمانی بی نظیر از موفقیت های ما در کنار هم.

نظر خود را درج نمایید