جستجو

چای زنجبیل کیسه‌ای

کد محصول: 1401006
379,320 ریال
بسته‌بندی‌های 25 عددی | ترکیبات: چای سیاه و زنجبیل
قابلیت دسترسی: 174 در انبار
+ -

معرفی محصول: زنجبیل یکی از گیاهانی با خواص فوق‌العاده‌ است که در جهت ارتقای سلامتی بدن غوغا می‌کند. چای زنجبیل گرم‌کننده و بسیار مقوی است. چای داغ زنجبیل را می‌توانید همراه با عسل و آب لیمو تازه میل کنید. چای کیسه‌ای زنجبیل تکسو تهیه شده از مواد اولیه مرغوب است و در کیسه‌های لفافدار با استانداردهای روز دنیا بسته‌بندی می‌شود.

ترکیبات: چای سیاه باروتی و زنجبیل.

فواید: زنجبیل جز گیاهان پرخاصیت به‌حساب می‌آید. هم به صورت پودر، هم تازه استفاده می‌شود. این گیاه خواص بسیاری دارد. از آن برای بهبود سرماخوردگی استفاده می‌شود. توانایی کاهش عفونت‌ها را دارد و مانع از رشد باکتری‌ها می‌شود. زنجبیل برای سلامت مو و پوست نیز مفید است. حالت تهوع را تسکین می‌دهد. این گیاه تند با ترکیبات ویژه‌ای که دارد، به بهبود میگرن و سردرد کمک می‌کند. با جلوگیری از ترشح هورمون‌های التهاب زا، باعث کاهش درد می‌شود

.نحوه دم کردن: برای دم کردن چای زنجبیل کیسه‌ای تکسو، کافی است چای کیسه‌ای را دو دقیقه در آب جوش با دمای 80 تا 90 درجه بگذارید. مدتی صبر کنید تا خوب دم بکشد و میل کنید. محصول به دلیل طبیعی بودن، اگر در مدت زمان دم شدن بر روی حرارت غیرمستقیم باشد یا به نوعی از سرد شدن آن جلوگیری شود، می‌توان خواص بیشتری از آن دریافت کرد.

نحوه نگهداری: در جای خشک، خنک و دور از مواد معطر و نور آفتاب نگهداری شود.

سایر توضیحات: حداکثر میزان مصرف مجاز زنجبیل به‌طور روزانه، چهار گرم یا کمتر از یک قاشق‌غذاخوری برای تمام منابع غذایی شامل چای و غذا است. مصرف چای زنجبیل برای افرادی که داروهای ضد دیابت یا فشارخون مصرف می‌کنند، توصیه نمی‌شود.