سلة التسوق
لا يوجد منتجات فى سلة التسوق

مراسم سالروز تاسیس بازاریابی شبکه ای تکسو

06/13/1396

تولد است دیگر!

آغاز یک زندگی است!

شروع یک نسل است!

و بهانه ای است برای دور هم بودن و جمع شدن! دلیلی است برای مرور آن چه گذشته است! تقابلی است برای شادی و ساختن خاطره ای ناب از جنس صمیمیت و صداقت! به همین مناسبت روز جمعه 10 شهریور 96 دور هم جمع شدیم و لحظاتی کم نظیر را بنا کردیم.

این مراسم ساعت 19 ضمن خوش آمد گویی به مدعوین محترم و تقدیم بسته های یادگاری اختصاصی و ورود به سالن و بعد از تلاوت آیاتی از قرآن کریم و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران با شور و هیجان خاص حضار محترم توسط جناب آقای علی ضیاء به عنوان مجری آغاز گردید و بعد از گذراندن لحظاتی شاد، اولین سخنران با پخش کلیپ معرفی ایشان و در میان شور و هیاهو حضار، جناب آقای مهندس مهرداد رویایی وارد جایگاه برای سخنرانی شدند و صحبت های متفاوت خود را با چند شوخی و مزاح ویژه خودشان اینگونه آغاز کردند :

که امروز در این مقطع با نگاه کلی به آنچه در گذشته از سر گذراندیم و داشته های امروزمان قبل از هر چیز خدا را شاکرم به پاس همه آن چیزی که بر من عطا کرده و من با استفاده از داشته های بزرگ و ویژه ام به سعادت و خوشبختی رسیده ام و باید بدانیم که قبل از هر خواسته و تلاشی قهرمان زندگی واقعی خود باشیم، قهرمانی که در تنهایی خود حتی گریه هم می­کند اما در بحران و شرایط سخت دست از تلاش برنمی­دارد؛ خسته می­شود اما تسلیم نمی­شود.

آن زمان که قهرمان زندگی خود باشی، قهرمان زندگی بقیه خواهیم شد. و درآخر از عشق و محبت و نیایش و ستایش شاکر بودن و شکرگزاری صحبت کردند. در انتهای صحبت های ایشان فیلم کوتاهی پخش شد که موردتوجه مدعوین محترم قرار گرفت و حال و هوایی خاص در فضا حاکم شد .

در قسمت بعد و پس از لحظاتی شاد و پرشور، فیلم کوتاهی از قدرت و توانایی به نمایش گذاشته شد و سپس از سخنان جناب آقای مهندس جانی درمیان، رئیس کارخانه گلنوش شاه جهان و سرکار خانم مهندس قادری مدیرتولید کارخانه بهره برده شد. و در ادامه و پس از دیدن فیلم کوتاه از جناب آقای مهندس مسعود رویایی، مدیرعامل هلدینگ تکسو در میان تشویق حضار به ایراد سخنرانی پرداختند و بعد از صحبت در مورد همدلی و همسو شدن و درک متقابل از یکدیگر با خبرهایی خوش مدعوین را غافلگیر نمودند و اعلام کردند که پس از تلاش های فراوان دومین کارخانه هلدینگ تکسو به جمع ما اضافه گردید و موفق شدیم که 51% از سهام کارخانه صنایع آرایشی بهداشتی اریس را خریداری کنیم. وی افزودند که در همین راستا محصول پرطرفدار و پرفروش و صدالبته باکیفیتی بیشتر از قبل "کرم زعفران" دوباره و این بار تولید کارخانه اریس به سبد کالایی هلدینگ تکسو اضافه گردید.

گرچه این اخبار همین جا به پایان نرسید و در میان شوق و شعف خبر سوم و پر انرژی دیگری توسط جناب آقای مهندس مسعود رویایی اعلام گردید. و بیان نمودند که برای اولین بار باشگاه مشتریان در جهت رفاه حال و رضایتمندی بیشتر و افزایش سطح کیفی زندگی خانواده معظم هلدینگ تکسو بعد از ماه ها مطالعه و تحقیق و بررسی و جلسات پی در پی و تلاش و مساعی مدیران هلدینگ تکسو بنا شد در طی روزهای آتی به تفصیل این طرح بازگو و ابعاد جذاب و مهیج و پر طرفدار آن بیان می­گردد که در همین راستا و در اولین گام اضافه شدن کافه و رستوران تکسو بل واقع در محله سعادت آباد تهران می­باشد که تمام بازاریابان تکسو با استفاده از شناسه کاربری خود میتوانند از تخفیفات این کافه استفاده نمایند.

ایشان در انتها برای همه سعادت و بهروزی را خواستار شدند. در ادامه این مراسم جناب آقای مهندس ملک محمدی رئیس کارخانه صنایع آرایشی بهداشتی اریس صحبت کردند و این اتفاق را به فال نیک گرفته و نوید روزهای بهتر و محصولاتی جذاب تر را دادند. پس از آن، جناب آقای خشایار راد بازیگر سینما و تلویزیون برای دوستان و حضار محترم در فضایی شاد و صمیمی به صحبت و گفتگو پرداختند .

در ادامه فیلم کوتاهی از آنچه تکسو از آغاز تا امروز گذرانده نمایش داده شده که خاطراتی خاص را برای مدعوین محترم به نمایش گذاشت. سپس با پخش فیلم کوتاهی از جناب آقای مهندس محمد رویایی و در میان تشویق حاضران در این مراسم ایشان به سخنرانی پرداختند. کمی از گذشته و روزهای اول ایده پردازی برای این شرکت و ایمان به آنچه انجام می­دهند صحبت کردند.

قسمت دوم از سخنانشان از آنچه در آینده پیشروی تکسوست صحبت کرده و از معنی واقعی و جامع برندینگ و اقدامات مهم و اساسی شرکت در این زمینه صحبت کردند در همین راستا به بیان تفصیل و توضیح ماموریت و چشم اندازهای جدید و مهم شرکت پرداختند و به ارزش های بنیادی آن مانند کرامت انسانی و نظم و فرهنگ و غیره اشاره کردند.

از برنامه سال های بعد و استراتژی های آینده شرکت و اهمیت رقابت با رقبای واقعی هلدینگ تکسو سخن گفتند و در انتها از خانواده خود به جهت همراهی و پشتیبانی تمام این سال هایشان تشکر کرده و با ادای احترام به پدرومادر خود سخنانشان را به پایان رساندند که با تشویق و احترام همه مواجه گردیدند.

در قسمت بعد، از سرکار خانم مریم محمدخانی بازاریاب عزیز شرکت تکسو در شهر اهواز تجلیل ویژه به عمل آمد. برادران رویایی نزد این خانم قرار گرفته و تقدیرنامه و هدیه ای ویژه جهت یادگاری به ایشان تقدیم گردید.

در انتهای این مراسم و در میان شور و هیجان افراد و بازاریابان و مدعوین و حضار محترم در سالن، ششمین کیک تولد تکسو توسط سرکار خانم مهندس پروانه رویایی، عضو هیات مدیره و معاونت مالی شرکت تکسو بریده شد.

مراسم با خواندن دست جمعی سرود ای ایران به پایان رسید و از تمامی مدعوین و همراهان پذیرایی شام در فضایی ویژه بعمل آمد که البته در این حین کلیه مدعوین و همراهان عکس هایی یادگاری با مدیریت و دوستان و همکاران به ثبت رساندند.

به امید تولدهایی بیشتر و بزرگتر و همراه با موفقیت در سایه امنیت و سلامت .

اترك تعليقا
*
*