سلة التسوق
لا يوجد منتجات فى سلة التسوق

مراسم افتتاحیه ست‌کات و دفتر مرکزی جدید تکسو

02/27/1401

در 26 اردیبهشت ماه 1401 مراسم افتتاحیه دفتر مرکزی جدید تکسو همراه با قرعه‌کشی 100 جایزه ویژه فصل زمستان 1400با شور و هیجان جمعی از مشاوران تکسو برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم درمیان جمعیت زیادی از مشاوران با حرکت نمادین بریدن روبان توسط جناب آقای مهندس محمد رویایی مدیر عامل شرکت تکسو، دفتر مرکزی جدید افتتاح گردید و پس از آن از حضار و شرکت کنندگان در این مراسم برای حضور در سالن دعوت به عمل آمد.

پس از صحبت مجری و خیر مقدم به حضار، مدیرعامل محترم سخنرانی خود را آغاز نمودند و ضمن خوشامدگویی به حضار به معرفی واحدها و طبقات دفتر جدید پرداختند و تاکید کردند که دفتر جدید با فرمت و ظاهر دفتر قبلی طراحی  گردیده تا مشاوران بتوانند طبق روال قبلی به کار خود ادامه دهند. ایشان ضمن آرزوی موفقیت برای همگی، سخنان خود را به اتمام رساندند.

در ادامه مراسم قرعه کشی 100 جایزه ویژه فصل زمستان 1400 برگزار شد.

در انتهای این مراسم و پس از پذیرایی از حضار، اعضای محترم شانزدهمین دوره تاپ تیم به همراه مدیریت عامل تکسو جناب مهندس رویایی به رستوران ارکیده اقدسیه رفته و نهار را در سالن VIP این رستوران صرف کردند. بعد از سرو نهار، به اعضای جدیدالورود تاپ تیم، بج ویژه تاپ تیم اهدا شد و علاوه بر آن به تمامی اعضای شانزدهمین دوره تاپ تیم به رسم یادبود از طرف مدیریت عامل تکسو هدایای نفیسی تقدیم گردید.