جستجو
بازگشت به لیست مطالب

لذت تندرستی و سلامتی

لذت تندرستی و سلامتی

یکی از بهترین شیوه های تقویت قوای جسمانی؛ تمرین ورزشی و نرمش است.

برای انجام فعالیت های ورزشی مفید، رژیم تغذیه و نوشیدنی  اهمیت فراوانی دارد. تنها با داشتن یک برنامه مکمل تغذیه است که می توان از انجام ورزش عمومی و قهرمانی برای بهبود سلامت و تندرستی استفاده کرد.

نوشیدنی های گرم تکسو به دلیل داشتن خواص بسیار، گزینه ای بی نظیر برای قبل و بعد از هر تمرین شما است.

چای لیمو یکی از محصولات بی نظیر تکسو در میان نوشیدنی ها مفید برای بدن است. طعم و رایجه خوش به همراه انرژی بسیار زیاد از ویژگیهای اصلی این محصول است.

قبل و بعد از تمرین می توانید از گرمنوش چای لیمو استفاده کنید اما این محصول ویژه را می شود با دمای ولرم در میانه تمرین هم نوشید. آبرسانی در میانه فعالیت ورزشی اهمیت ویژه ای دارد.

آبرسانی مناسب برای بدن، توان بدنی شما را در طول انجام فعالیت های ورزشی افزایش می دهد. با توانی بیشتر، انجام فعالیت های ورزشی دیگر باعث خستگی نخواهد شد.

این چای به دلیل وجود لیمو، عطر و طعم دلنشینی دارد. لیمو منبع غنی ویتامین C محسوب می‌شود. ویتامین C آنتی‌اکسیدانی قوی است که به از بین بردن رادیکال‌های آزاد در بدن کمک می‌کند. لیموترش همچنین منبع خوبی از ویتامین B و پیش‌ساز ویتامین A است. چای کیسه‌ای لیمو به دلیل داشتن انواع ویتامین‌ و مواد معدنی، خواص بسیاری دارد. لیمو ترش ضدعفونی‌کننده قوی نیز است.

نحوه دم کردنبرای دم کردن چای لیمو کیسه‌ای تکسو، کافی است چای کیسه‌ای را دو دقیقه در آب جوش با دمای 80 تا 90 درجه بگذارید. مدتی صبر کنید تا خوب دم بکشد و میل کنید. محصول به دلیل طبیعی بودن، اگر در مدت زمان دم شدن بر روی حرارت غیرمستقیم باشد یا به نوعی از سرد شدن آن جلوگیری شود، می‌توان خواص بیشتری از آن دریافت کرد.

#تکسو #چای_لیمو_تکسو #نوشیدنی_مناسب_ورزش

#Taksoo #taksoo_ir #LEMON_TEA

نظرات
نظر خود را وارد نمایید.