هیچ محصولی در سبد خرید وجود ندارد.

طرح متفاوت و هیجان انگیز تکسو تاپ ران

01 تیر

طرح متفاوت و هیجان انگیز تکسو تاپ ران با کهکشانی از جوایز در انتظار شماست.

این طرح از ابتدای تیرماه آغاز شده و تا پایان اسفندماه 1402 به صورت فصلی برگزار خواهد شد و شرایط شرکت در هر فصل تغییر خواهد کرد و قبل از آغاز فصل اطلاع‌رسانی خواهد شد.

شرایط شرکت در اولین لیگ تکسو تاپ ران با نام لیگ افسانه ای که در فصل تابستان برگزار می شود به شرح ذیل است:

کسب رتبه 1 تا 5 برترین فروشندگان شخصی و کسب 20 درصد رشد فروش به نسبت ماه گذشته (این درصد رشد فروش بر اساس امتیاز شخصی کسب شده در تیرماه نسبت به خردادماه، در مردادماه نسبت به تیرماه و در شهریور ماه نسبت به مرداد ماه محاسبه خواهد شد ).

گذشت سه ماه از تاریخ عضویت در شرکت تکسو

زدن سه ماه متوالی رقم واجد صلاحیت (maintain)

لازم به ذکر است که این پنج نفر بر اساس امتیاز فروششان رتبه بندی شده و اسامی‌شان به صورت ماهیانه اعلام خواهد شد و شما می‌توانید از طریق دفترکاری به صورت لحظه ای نفرات برتر را مشاهده کنید.

و اما جوایز هیجان انگیز لیگ افسانه ای تکسو تاپ‌ران(که به صورت ماهیانه اعلام می شوند):

تاپ رانر (برنده) اول: یک عدد دوربین عکاسی چاپ سریع

تاپ رانر (برنده) دوم: یک عدد ساعت هوشمند

تاپ رانر (برنده) سوم: یک عدد هندزفری بلوتوثی

تاپ رانر (برنده) چهارم: یک عدد اسپیکر بلوتوثی

تاپ رانر (برنده) پنجم: یک عدد پاور بانک

همچنین این پنج نفر برتر در صورتی که ساکن تهران باشند، از آنها دعوت به عمل می آید تا با حضور در استودیو تکسو یک مصاحبه اختصاصی با این افراد انجام شده و از شبکه های اجتماعی تکسو منتشر شود و در صورتی که ساکن شهرستان های دیگر باشند، از طریق پیج اینستاگرام تکسو به صورت زنده و لایو مصاحبه ای برگزار خواهد شد. 

این شرایط، فقط شرایط شرکت در لیگ افسانه ای است و شرایط شرکت در دو لیگ رقابتگران و ستارگان که در فصل پاییز و زمستان برگزار می‌شود، متفاوت خواهد بود که در ابتدای هر فصل اطلاع‌رسانی می شود.

لازم به ذکر است، به فردی که بتواند هر سه ماه فصل تابستان، جزء تاپ رانر ها یا برنده ها باشد، در انتهای فصل، یک عدد تلفن همراه به عنوان جایزه تعلق می‌گیرد.

همچنین جایزه فصلی لیگ رقابت گران که در پاییز برگزار می‌شود، یک عدد تلویزیون و جایزه فصلی لیگ ستارگان نیز که در زمستان برگزار می‌شود یک عدد لپ تاپ است.

و البته به تاپ رانری که بتواند هر سه لیگ را برنده شود، علاوه بر جایزه فصلی هر سه لیگ و جوایز ماهیانه، جایزه ویژه این طرح که سفر به جزیره زیبای کیش با یک همراه خواهد بود، تعلق می گیرد.