هیچ محصولی در سبد خرید وجود ندارد.

طرح رویش سبز تکسویی

15 اسفند 1397

طبیعت سرزمین ما؛ زیباست.

 این زیبایی از کوهستان و کویر تا دریا و جنگل در این مرز و بوم گسترده است.

 هر جای ایران که قدم بزاریم؛ دیدنی‌های زیادی هست که می‌توانیم برای دیگران از آن سخن بگوییم. یا با دوستان و خانواده، برای گذراندن بهترین لحظات عمرمان به سوی این طبیعت سرشار رهسپار شویم.

 ما در خانواده بزرگ تکسو؛ قصد داریم علاوه بر پیشرو بودن؛ نوآوری را هم در سرفصل کارهایمان قرار دهیم.

امروز، روز درختکاری است. روز نمادین رویش طبیعت. روزی که باید پاس داشت و قدر نهاد، ارزش سبز رنگ زندگی را.

متاسفیم اگر هستند کسانی که به حفظ این سرمایه و آبروی ملی کمر همت نگماشته اند. طبیعت ایران پهناور؛ ارزشمند ترین دارایی ما ضامن و محمل زندگی ایرانیان است.

 خانواده بزرگ تکسو؛ برای پاس‌داشت این مهم سعی بر آن داشت تا علاوه بر برگزاری رویدادهای سمبلیک، برای حفظ طبیعت و بازیابی محیط اطراف  "طرح رویش سبز تکسویی" را طراحی، برنامه ریزی و اجرا کند.

 این طرح یعنی، تکسو قصد دارد تا با بازیافت صحیح و اصولی زباله‌های قابل بازیافت، قدمی هر چند کوچک اما بنیادین در راه توسعه و حفظ منابع طبیعی بردارد.

 شما می توانید؛ بطری‌های شیشه‌ای و ظروف دور ریز پلاستیکی (ظروف محصولات تکسو "ادویه های حجمی") خود را با تحویل به سازمان تکسو، بازیافت سبز کنید.

 بازیافت سبز به طرحی گفته می‌شود که ظروف دریافتی از سوی شما، توسط همکاران ما در موسسه خیریه به گلدان‌هایی دکوراتیو و زیبا تبدیل می‌شوند تا حامل برگ گیاه پیتوس شوند و نماد زندگی در خانه، محل کار و محیط اطرافمان باشند.

 بازیافت زباله با این فرآیند سبز و سلامت محور؛ علاوه بر کاهش میزان ظروف دور ریز، باعث خواهد شد تا گلدان هایی از جنس زندگی و با عمری بسیار بالا داشته باشیم که با کمترین میزان آب، نور و غذا هم نشین لحظات ما خواهند شد.

 شرکت تکسو، با برنامه ریزی کمپین "رویش سبز تکسو" و در اختیار گذاشتن این امکان، اعلام می‌دارد که تمامی مشاوران فروش و کاربران عزیز تکسو می‌توانند با ارسال این ظروف به آدرس ساختمان مرکزی تکسو و یا تحویل حضوری آن، این بازیافت سبز را پر رنگ‌تر از همیشه کنند. این ظروف با هزینه‌ای اندک که صرف امور خیریه می‌شود؛ بصورت گلدان‌هایی با گنجایش کوچک و بزرگ آماده و دوباره برای کاربر ارسال می‌شود و یا با اجازه صاحبین ظروف دور ریز این ظروف در ویترین فروش موسسه خیریه قرار می‌گیرند.

تکسو، همیشه نشان داده است می‌‌توانیم و می‌شود در هر شرایطی نماینده تغییر مثبت و توسعه کسب و کارمان باشیم.

 برای گسترش و پویش بیشتر این طرح و مشارکت همگانی در امر بازیافت، می‌توانید با گرفتن یک عکس با گلدان‌های بازیافت سبز و انتشار آن با # طرح_رویش_سبز_تکسو؛ با حمایت خود به انتشار هر چه بیشتر این طرح یاری رسانید و دیگران را هم در این رویداد نیک سهیم کنید.

 طبیعت بزرگترین سرمایه ما است، با تکسو و اخبار تکمیلی این طرح در روزهای آینده همراه باشید.

 

نظر خود را درج نمایید