هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.

سیاست حفظ حریم خصوصی

سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران در تکسو

تکسو تاکید بسیاری بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران این سایت دارد. این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه استفاده از این اطلاعات است که تکسو از کاربران سایت جمع آوری می کند. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران تکسو را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.

اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها

شما با ثبت نام در تکسو مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی٬ ایمیل و غیره را در اختیار تکسو قرار می دهید. در ادامه فعالیت در تکسو و تقاضا برای ثبت سفارش٬ شما نیاز به اضافه کردن مشخصات آدرس خود خواهید داشت.
شما پس از ورود به تکسو٬ به عنوان کاربر تکسو شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش ها٬ پرداخت ها و اطلاعات فردی شما در اختیار تکسو خواهد بود. لازم به ذکر است که این موارد تنها موارد مورد استفاده نخواهد بود.
تکسو اطلاعاتی از قبیل IP شما٬ اطلاعات کوکی ها و صفحات مشاهده شده توسط شما را نیز نگهداری خواهد کرد. از اینگونه اطلاعات تنها در موارد تبلیغاتی و یا نمایش محتویات متناسب با شما استفاده خواهد شد و در اختیار سازمان ها و افراد غیر از تکسو قرار نخواهد گرفت.
تکسو اطلاعات شما را در اختیار کسی قرار نخواهد داد بجز در مواردی که شما از قوانین منعکس شده در بخش قوانین و مقررات تخطی نموده و شاکی نسبت به عملکرد شما وجود داشته باشد.

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

شما می توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به مشخصات تغییر داده و ویرایش کنید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که شما در سایت تکسو وارد کرده اید به غیر از اطلاعات اولیه شامل نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد، ایمیل و شماره مدرک شناسایی.
حساب شما توسط شما قابل حذف شدن از سیستم نمی باشد و تنها توسط مدیریت سیستم امکانپذیر است.

محدودیت دسترسی به اطلاعات

تکسو دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها کارمندانی که ارتباط مستقیم با کاربران دارند٬ دسترسی به کلیه اطلاعات خواهند داشت.
کلیه رمزهای عبور به صورت رمز شده در پایگاه داده های تکسو نگهداری شده و در فرآیند رمزگذاری بیشترین تلاش در استفاده از الگوریتم ها و روش های پیشرفته شده است.
کلیه اطلاعات مربوط به سیستم تکسو در زیرساخت های محافظت شده و در مکان های امن نگهداری می شوند.
امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما٬‌ اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از سیستم تکسو را داده باشیم. در صورت هرگونه سوال و یا پرسشی٬ درخواست خود را تلفنی و یا از طریق بخش تماس با ما به اشتراک بگذارید.