هیچ محصولی در سبد خرید وجود ندارد.

سومین فروشگاه تکسو در کرمانشاه

20 فروردین 1396

وبازهم خبری خــوش، بازهم شروعی دوبــاره

در راستای اهمیت به همکاران وبازاریابان عزیز وفراهم کردن بستر مناسب تر ومسیری هموارتر برای فعالیت دوستان عزیز کرمانشاهی، هلدیـــنگ تــــکسو در روز جمعه مورخ 1/18 /96 سومین شعبه فروشگاهی خود راتحت عنوان اولین شعبه شهرستان در شهر زیبای کرمانشاه درمیان سیل عظیم دوستداران تکسو افتتاح کرد:

این مراسم با مجری گری افتخاری جناب آقای فرشادخدایی درفضای گرم وپرانرژی باهمراهی هموطنان کرمانشاهی شروع شد وآقایان ایمان یوسفوند و ضیا همایون لحظاتی جمع راباخود همسو کردند وحضار از صحبت ها و تجربیاتشان بهره بردند.

درادامه جناب آقای مهندس مهرداد رویایی با ایرادسخنرانی دقایقی حضاررابه فکر فرو بردند.برایشان از تحقق آرزوها حرف زدند ودر ادامه توصیه کردند که قدر داشته هایمان رابدانیم ومهارت های خود را بالا برده وبعد ازکسب درجات بالا درهرکجای زندگی برخودغره نشویم وسعی در ارتقای مهارت خود درتفکیک مسائل داشته باشیم، ایشان همچنین از هموارتر شدن مسیر خریدصحبت کردند وتاکید کردند امروز که هلدینگ تکسو به وعده های خود عمل کرد نوبت ماست تا نشان دهیم لیاقت و توانایی استفاده از شرایط وامکانات بهتر و بیشتر راداریم.

سپس درمیان شوروهیجان حضار محترم و حامیان همیشگی تکسو جناب آقای مهندس رویایی مدیرعامل هلدینگ تکسو به سخنرانی پرداختند. ایشان ضمن تبریک به مناسبت افتتاح فروشگاه وتشکر از حضور همیشگی تکسویی ها یادآوری کردند که ماهمیشه به وعده های بازگوشده و حتی نشده خود پایبند هستیم و منتظر عملکرد شماهستیم سپس به ارزش گذاری لیدرهای موفق تکسو پرداختند وایشان نیز از تلاش برای افزایش دانش ومهارت فردی رااز مهمترین اهداف زندگی نام بردند وتاکید کردند که بااین رویکرد غرورهای کاذب جایی برای رشد در شخصیت پیدا نمی کنند.

درادامه ایشان خبررونمایی از چارت سازمانی و آغاز فعالیت دپارتمان آموزشی همراه با ارائه پکیج های آموزشی جامع وکامل برای تمامیه سطوح که توسط تیم آموزشی تکسو و پس از ماهها بررسی و تحقیق تدوین شده است را دادند. بیان داشتند که این مسیر پویایی و شکوفایی زیر سایه آموزش‌های ممتد و هدفمند است که اتفاق می افتد و به نتیجه مطلوب می رسد و درپایان با آرزو موفقیت های روزافزون برای همه اعلام کردند این منتظر شعبات بعدی در اقصی نقاط کشور باشید.

درانتها درمیان جمعیت زیادی از همراهان و دوستان با حرکت نمادین بریدن روبان توسط جناب آقای مهندس مسعود رویایی مدیر عامل هلدینگ تکسو فروشگاه افتتاح گردید و از حضار بعد از ورود به فروشگاه پذیرایی شد. لازم به ذکر است که این فروشگاه از همان لحظات اولیه افتتاح به طوررسمی آغاز به کار کرد وامکان خرید برای تمامی تکسویی ها فراهم است.