هیچ محصولی در سبد خرید وجود ندارد.

موهایی به لطافت ابریشم با سرم مو تقویت کننده تکسو

19 فروردین 1399

سرم مو تقویت کننده تکسو، یکی از محصولات مراقبت از مو است که ماده اصلی آن روغن آرگان است. آرگان نه تنها طراوت، زیبایی و درخشندگی را به موها هدیه می‌کند، بلکه بر فولیکول موهای آسیب دیده نیز تاثیر به‌سزایی می‌گذارد. البته بیشترین کاربرد آن برای موهای خشک و وزدار یا موهایی است که بنا به هر دلیل خشک و شکننده شده‌اند. عصاره جوجوبا و روغن آرگان، ترکیبی شگفت‌انگیز برای لطافت و التیام موی سر است. سرم موی تکسو زیبایی و سلامت مو را به ارمغان می‌آورد.

فواید سرم موی تکسو

روغن آرگان با داشتن ویتامین آ، آسیب‌های وارد شده به مو را ترمیم می‌کند. روغن جوجوبا در ساقه مو نفوذ کرده و با تامین رطوبت در مو، از شکنندگی و کدری مو جلوگیری می‌کند. روغن برگ سدر با افزایش گردش خون در پوست، فولیکول مو را تحریک نموده و نقش مهمی در رشد مو دارد. از دیگر خواص این محصول جلوگیری از کاهش رطوبت مو، ایجاد نرمی و درخشش در مو، کمک به درمان موخوره، پیشگیری از ایجاد الکتریسیته ساکن در موها، ترمیم موهای آسیب دیده از عوامل محیطی و جلوگیری از آسیب مو در مقابل حالت دهنده‌های فیزیکی است.

نحوه مصرف

ابتدا موهای خود را با شامپو بشویید، سپس مقداری از محصول را کف دست خود بریزید و روی موهای خود بمالید و منتظر بمانید تا موهایتان خشک شود. بعد از استفاده از سرم مو، دیگر نباید موهای خود را بشویید.

.

.

.

#تکسو #سرم_مو #مراقبت_مو #آرگان #سرم_مو_آرگان #تکسو