هیچ محصولی در سبد خرید وجود ندارد.

ستکات (سیستم تحویل آنی تکسو)

24 تیر 1396

بازهم روزهایی بهتر و روشن تر و باز هم گامی راسخ تر به سوی اهداف بزرگ

در روز پنجشنبه 22/ تیر / 96 اولین شعبه ستکات (سیستم تحویل آنی تکسو) در دفتر شرق تهران با حضور مدیران هلدینگ تکسو و با حضور بازاریابان و همکاران عزیز در میان شور و اشتیاق حاضرین افتتاح گردید.

ابتدای مراسم، جناب آقای مهندس مهرداد رویایی، تاپ لیدر هلدینگ تکسو سخنرانی کوتاهی انجام داده و به مسیر گذشته تا امروز اشاره کرده و از راه روشن آینده صحبت کردند. سپس جناب آقای مهندس مسعود رویایی، مدیرعامل هلدینگ تکسو لحظاتی با حضار همراه شدند و بعد از بازگو کردن شرایط حاضر و مشکلات موجود در ارسال و دریافت بازاریابان عزیز و قابل تکثیر نبودن شرایط فروشگاهی در اقصی نقاط کشور، به بیان نقاط قوت و مزایا طرح ستکات پرداختند و تاکید کردند که به زودی در دفاتر شعبه شرکت تکسو و با توجه به حجم امتیاز آن مرکز و شعبه خاص، ستکات افتتاح می­گردد.

در میان شور و هیجان حاضرین از صحبت های پر امید و نویدبخش جناب مهندس مسعود رویایی، جناب آقای مهندس محمد رویایی به نحوه اجرایی شدن این طرح پرداختند و متذکر شدند که در هنگام خرید میتوانید طرح ستکات دفتر شرق تهران را انتخاب کرده و خرید نمائید و در اولین فرصت به دفتر مراجعه کرده و خرید نمائید و در اولین فرصت به دفتر مراجعه کرده و خرید خود را تحویل بگیرید.

ایشان ضمنا به بیان تفاوت چندزبانه بودن سایت و بین المللی شدن شرکت پرداختند و مژده روزهایی جذاب و پرانرژی تر را دادند و متذکر شدند که هر طرح بیان شده ساعت ها فکر و تفکر مدیریت شرکت و عملیات اجرایی تیم متخصص همراه است.

در انتها در میان شور و هیجان ستکات اولین لحظات فعالیت خود را رونمایی کرد و سرکار خانم "عماد" که در میان حاضرین بودند اولین خرید ستکاتی خود را انجام دادند و لحظاتی از حضور خود و خاطرات شیرین شان در تکسو صحبت کردند.

این مراسم با استقبال حاضرین و با خریدهای پی در پی بازاریابان و همکاران به اتمام رسید. به امید تکثیر هرچه سریعتر طرح "ستکات" در سراسر کشور به منظور دستیابی راحت تر شما به خریدتان در اولین فرصت و در انتها یادآور شویم که همچنان خبرهای خوبی در راه است ...

 

 

 

 

نظر خود را درج نمایید