جستجو

رسالت تکسو

 TAKSOO prophecy

رسالت و ماموريت اصلي شرکت تکسو، توليد محصولات با کيفيت برتر با نگرش سلامت محور و عرضه بدون واسطه آن از طريق برنامه فروش مستقيم است.

سلامت محور بودن در مجموعه تکسو يک برنامه چند جانبه و توسعه‌اي است.

تعريف ما از سلامت در حوزه فعاليتمان، عبارت از هر آن چيزي است که جسم و روح انسان را از آسيب و گزند محفوظ بدارد. تلاش مجموعه از روزهاي آغازين اين بوده است که هر تکنولوژي، دانش، ابزار و متخصصان صاحب سبک را در هر کجا که باشند يافته و در خدمت ارائه محصولات با کيفيت برتر ملي و جهاني براي مشتريان صرف کند.

 هدف نهايي کنترل کيفيت تکسو، اطمينان از آن است که هر آنچه به شما براي قرار گرفتن در منزلتان معرفي مي‌کنيم، هرچند کوچک ، رضايت خاطر شما را به همراه داشته باشد. اين رضايت ثمره اصلي فعاليت روزانه هزاران نفر است. در راه توسعه و پيشرفت اين راهبرد، با مشارکت اجتماعي و جمعي مشاوران فروش مستقيم سازمان با مشتريان نهايي محصولات در ارتباط هستيم. اين مهم همان برنامه سلامت روح است. باور داريم علاوه بر ساخت و ارائه محصولات برتر مي‌بايست سيستم توزيع منحصر به فرد و با روحيه‌اي سازنده و مثبت در اختيار جامعه قرار دهيم و اين رسالت را با کمک خانواده بزرگ مشاوران فروش تکسو محقق ساخته‌ايم.

Taksoo Logo

 

در اين مشارکت جمعي، در کنار استفاده از محصولات سلامت محور، فرصت کسب درآمد را به منظور ايجاد شور و شوق و حس اميد به مشاوران فروش خود خواهيم داد. نوشيدني‌ها، عسل و ادويه‌هاي تکسو جهت ايجاد سلامت جسم و محصولات زيبايي تکسو جهت مراقبت صحيح در بالاترين سطح کيفی، گروه‌های متنوع کالايی شرکت در جهت انجام و تحقق اين ماموريت هستند.

 

طرح ريزی و توسعه اين سلامت بر پايه سبک زندگي ايراني که ريشه در تمدن ما دارد اين امکان را به ما می‌دهد که پا را فراتر از حدود اين مرز و بوم نهاده و انديشه جهانی شدن را در سر داشته باشيم. در اين مسير سرمايه همکاری با شما، سرمايه‌ايی بی نظير براي توسعه جامعه‌مان خواهد بود.