جستجو

دمنوش ژینگو 011

کد محصول: 1402011
599,500 ریال
بسته بندی: 14 عدد تی بگ ابریشمی | ترکیبات: گیاه ژینگو، کندر، زعفران و گل محمدی
قابلیت دسترسی: 82 در انبار
+ -

معرفی محصول: بشر هر روز کارهای جدیدی برای تقویت حافظه انجام می‌دهد. یکی از روش‌های تقویت حافظه استفاده از گیاهان و مواد طبیعی است. تحقیقات نشان می‌دهد ژینکو بیلوبا (جینکوبیلوبا) Ginkgo biloba یکی از محبوب‌ترین درمان‌های گیاهی و یک نوتروپیک (تقویت‌کننده عملکرد مغز) طبیعی جهت تقویت حافظه محسوب می‌شود. در کنار ژینگو گیاهانی همچون کندر و زعفران نیز برای تقويت حافظه و تشديد جريان خون مفيد بوده و آرام بخش هستند. دمنوش ژینگو تکسو بدون افزودنی‌ و نگهدارنده‌ شیمیایی، از ترکیب تازه‌ترین و مرغوب‌ترین گیاهان ساخته شده. در تی بگ‌های ابریشمی بدون دخالت دست و با جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا بسته‌بندی می‌شود. مزیت این نوع بسته بندی، حفظ طعم و رنگ بیشتر دم‌نوش است.

ترکیبات: گیاه ژینگو، کندر، زعفران و گل محمدی.

فواید: از مهمترین اثرات ژینگو علاوه بر تقویت حافظه، می‌توان به محافظ اعصاب، محرک گردش خون مغزی، افزایش توان جنسی، محافظت کننده از اثرات مضر اشعه‌، کمک به جلوگیری از آلزایمر، بهبود افسردگی و کاهش دهنده‌ اضطراب اشاره کرد. برای پیشگیری از اضطراب، شیزوفرنی و افسردگی هم مفید است.

 نحوه دم کردن: یک عدد تی بگ دمنوش ژینگو را در فنجان آب جوش قرار داده، سه الی چهار دقیقه صبر کنید تا دم بکشد. حال دمنوش شما آماده سرو است.

نحوه نگهداری: در جای خشک، خنک و دور از مواد معطر و نور آفتاب نگهداری شود.

سایر توضیحات: اگر داروی ضدافسردگی مصرف می‌کنید از این گیاه اجتناب کنید.