تغییر محل انبار

10/20/1393

همکاران و همراهان گرامی، با توجه به اینکه در ماه های اخیر حجم سفارشات بالا رفته و لزوم تغییرات در سیستم انبار و ارسال کالا محسوس بود، شرکت تصمیم بر این گرفت که محل انبار کالاها را جابه جا کند. پیدا کردن مکان مناسب در این برهه پروسه زمان گیری بود که در این ماه اتفاق افتاد.

یکی از عوامل تاخیر در ارسال کالا نیز همین مورد بود که باید هم زمان انتقال به مکان جدید و ارسال کالا صورت می گرفت.

در روند جابه جایی و تجهیز کردن انبار جدید با مساحت بالغ بر 2000 متر مربع که از روزهای آغازین ماه دی شروع شد، با توجه به حجم بالای سفارشات شما عزیزان در ماه گذشته و اینکه نیاز به حسابرسی دقیق داشت، تعویق غیر منتظره ای گریبانگیر ما شد. همانطور که در گزارش تصویری زیر مشاهده می کنید تمامی نیروهای شرکت در تلاش بودند که سریعا این استقرار انجام شود.

یکی از مزیت هایی که انبار جدید برای همه ما به ارمغان می آورد این است که با همکاری پست جمهوری اسلامی ایران توانستیم در یکی از طبقات ساختمان اداری در انیار شرکت باجه پستی مستقر کنیم که زمان دریافت سفارشات را کاهش می دهد. و در خلل انجام این جابه جایی ها با استخدام نیروهای کار مناسب، تعداد پرسنل رسمی شرکت به بیش از 2 برابر افزایش یافت. در حال حاضر نوید روزهایی را می دهیم که با استقرار کامل و هماهنگی بین کادر انبار بتوانیم بیشتر از گذشته در تلاش باشیم و بر کیفیت خدمات خود بیافزاییم. همچنین از صبر و شکیبایی شما یاران تکسو در این مدت سپاسگذاریم.