سلة التسوق
لا يوجد منتجات فى سلة التسوق

تعویق دهمین همایش مدیران تکسو

10/21/1398

 

بنی آدم اعضای یکدیگرند/ که در آفرینش ز یک گوهرند

 چو عضوی به درد آورد روزگار/ دگر عضوها را نماند قرار

مردم بزرگوار ایران
خانواده بزرگ تکسو
مشاوران و مدیران فروش گرامی سازمان تکسو

در روزهای گذشته، کشور و مردم عزیزمان داغدار و سوگوار حوادث بی شماری بوده اند.

آن‌چنان که خانواده بزرگ تکسو اطلاع دارند، روز یکشنبه 22/10/98 دهمین همایش مدیران تکسو در مرکز همایش‌های بین المللی رایزن برنامه ریزی شده بود. تمامی فعالیت‌های مرتبط با برگزاری همایش انجام گرفته و تدارکات لازم مهیا شده بود.
با وقوع حوادث یک هفته جاری ما هم به مانند ملت ایران، داغدار از دست رفتن جان تعداد زیادی از هموطنانمان و اتباع غیرایرانی بودیم.
با توجه به وقوع رویدادهای اخیر، سازمان تکسو در جهت احترام به جان باختگان این سوانح و اعلام همدردی با خانواده‌های ایشان برگزاری مراسم دهمین همایش مدیران را به تعویق انداخته و تسلیت خانواده بزرگ تکسو در سراسر ایران را به خانواده های این عزیزان اعلام می‌دارد. 

اعلام همدردی با خانواده های قربانیان چند روز گذشته، رسالت و ارزش اصلی حیات انسانی است، متاسفیم که در روزهای گذشته تنها خبری که شنیده‌ایم خبر بد بوده است.
برای شما و اعضا خانواده‌تان و تمامی مردم بزرگ ایران، آرزوی سلامت و آرامش داریم.
بدیهی است برگزاری دهمین همایش مدیران از سوی سازمان تکسو، در اطلاع رسانی دیگری به آگاهی و هماهنگی مدیران و مشاوران فروش خواهد رسید. از تمامی مشاوران و مدیران محترم در شهرستان‌ها که برای برگزاری مراسم به سمت تهران برنامه حرکت داشتند، پوزش می‌طلبیم و امیدواریم که بتوانیم در آینده ای نزدیک و در فضای بهتری در خدمت شما عزیزان و گرامیان باشیم.

در پایان، عرض تسلیت و اعلام همدردی صمیمانه خانواده بزرگ تکسو را با خانواده جان باختگان حوادث اخیر اعلام می‌داریم.

 

اترك تعليقا
*
*