سلة التسوق
لا يوجد منتجات فى سلة التسوق

برگزاری چهاردهمین دوره تاپ تیم تکسو؛ تابستان 1400

07/29/1400

22 مهرماه 1400 چهاردهمین دوره تاپ تیم با حضور اعضای محترم آن و مدیرعامل تکسو ، مدیر مارکتینگ  و اعضای همراه به سمت سواحل نیلگون کیش آغاز شد.

صبح پنج شنبه اعضای تاپ تیم ، تهران را برای شروع یک سفر هیجان انگیز و به یاد ماندنی ترک کردند و پس از رسیدن به جزیره زیبای کیش در هتل لیلیوم واقع در فضایی دلنشین و سرشار از آرامش مستقر شده و پس از استراحتی کوتاه برای برگزاری جلسه در رستوران VIP شاندیز صفدری گردهم آمدند.

جلسه با سخنان مدیرعامل محترم، جناب آقای مهندس رویایی آغاز شد. ایشان در ابتدا ضمن خوش آمدگویی به اعضای جدید تاپ تیم و آرزوی موفقیت برای ایشان، پیرامون برنامه ها و رویدادهای پیش بینی شده 6 ماه آینده با اعضای تاپ تیم به صحبت پرداخته و نوید اتفاقات جدیدی را در تکسو دادند. پس از اتمام صحبت‌های ایشان اعضای گروه نظرات، پیشنهادات و همچنین سوالات خود را مطرح و با مدیرعامل در میان گذاشتند. همچنین برخی از اعضای تاپ تیم که نتوانستند در این گردهمایی حضور داشته باشند به صورت آنلاین جمع را همراهی کردند.

پس از اتمام جلسه، صرف نهار در کنار موسیقی زنده حال و هوایی شاد به جمع بخشیده و ورود کیک به صحنه و برگزاری جشن تولد 10 سالگی تکسو در کنار اعضای تاپ تیم تجربه کم نظیری را برای همگی رقم زد. در انتها مدیریت مارکتینگ مجموعه سرکارخانم وثوق جوایزی را  به عنوان یادبود به اعضای تاپ تیم اهدا کردند. پس از صرف عصرانه همگی به هتل بازگشتند .

در روز دوم این سفر همگی برای تجربه زیبای غواصی به دریا رفته و ساعاتی بسیارخوش را در دنیای زیرآب سپری کردند. ساعات پس از آن نیز در کنسرتی شاد و هیجان انگیز و همچنین دوچرخه سواری و موتورسواری سپری شد.  

روز شنبه عصر همگی به بازی های بیلیارد و بولینگ پرداخته و دقت و سرعتشان را در فضایی رقابتی اما تفریحی به چالش کشیدند و پس از آن همگی برای تماشای مسابقه فوتبال گرد هم آمدند .

روز یکشنبه پس از صرف نهار این سفر بی نظیر به پایان رسید.

این گردهمایی صمیمانه در جزیره‌ی نیلگون خلیج همیشه فارس لحظه‌هایی را ساخت تا بدانیم پاسخ هر تلاشی داده خواهد شد.

 

 

اترك تعليقا
*
*