هیچ محصولی در سبد خرید وجود ندارد.

برگزاری بیست و یکمین دوره تاپ تیم تکسو؛ بهار 1402

21 تیر

 

18 تیرماه 1402 بیست و یکمین دوره تاپ تیم با حضور اعضای محترم آن و مدیرعامل تکسو، مدیر اجرایی و اعضای همراه در رستوران ارکیده سعادت آباد برگزار گردید.   

در روز یکشنبه 18 تیرماه 1402 اعضای تاپ تیم، در رستوران ارکیده سعادت آباد حضور یافتند تا دورهمی دلنشین و صمیمانه‌ای را رقم بزنند.


مهندس رویایی و مهندس کنعانی

در ابتدای این جلسه، جناب آقای مهندس کنعانی نژاد  مدیر اجرایی تکسو ضمن خوش آمدگویی به اعضای تاپ تیم گزارشات آماری پیرامون نحوه فعالیت مشاوران فروش تکسو ارائه دادند، ایشان همچنین در رابطه با طرح تکسو تاپ ران و اهمیت تولید محتوا و سئو در برندینگ توضیحاتی ارائه دادند، سپس جناب مهندس رویایی مدیرعامل محترم تکسو در رابطه با برگزاری سالگرد تاسیس شرکت تکسو که در مهرماه 1402 برگزار خواهد شد، توضیحاتی را بیان کرده و در پایان سخنان خویش در رابطه با اهداف و برنامه هایی که پیش رو خواهیم داشت، با اعضای تاپ تیم به صحبت پرداختند.


تاپ تیم در رستوران ارکیده

پس از آن سرکارخانم سلیمانی مدیر تیم آموزش به 3 نفر از اعضای تاپ تیم که برای اولین بار در این گردهمایی حضور داشتند، به نشانه تقدیر بج تاپ تیم و گل اهدا نموده و علاوه بر آن به همگی اعضای تاپ تیم هدایایی به رسم یادبود تقدیم شد.

 

اهدای گل و بج به تاپ تیم

 

 

پس از صرف نهار، کلیپ معرفی دکتر داوود ذوالقدر مشاور، کارآفرین و مدرس دوره های متقاعدسازی در فروش پخش شد و سپس دکتر ذوالقدر به جلسه تاپ تیم ملحق شده و پیرامون مبحث لیدرشیپ و پرسونال برندینگ جلسه آموزشی را برای حضار برگزار کردند.


جلسه اموزشی دکتر ذوالقدر

این همنشینی صمیمانه فرصتی بود برای تبادل ایده ها بین افراد و تقویت روابط اجتماعی درون سازمان، چرا که با برقراری ارتباطات مؤثر و ایجاد روحیه همکاری، می‌توان به سوی موفقیت های بزرگ حرکت کرد و بهره وری سازمانی را افزایش داد.


تاپ تیم در رستوران ارکیده