برگزاری اولین هم‌نشینی مشاوران برتر تکسو

01/21/1402

15 فروردین ماه 1402 اولین هم‌نشینی مشاوران برتر تکسو با حضور تیم مدیریتی شرکت و اعضای تاپ تیم در هتل المپیک تهران به صرف افطاری و شام برگزار گردید. 

این هم نشینی با سخنرانی جناب آقای کنعانی مدیر اجرایی تکسو در رابطه با بازاریابی محتوا و اهمیت آن در فروش امروز آغاز شد و ایشان در همین راستا پیرامون سیستم تولید محتوای جدید تکسو نیز اطلاعاتی را ارائه دادند و پس از آن ویدیوی معرفی خانم دکتر بهرامی متخصص پوست و مو که از این پس در رابطه با محصولات تکسو و سبک زندگی اطلاعاتی را ارائه خواهند داد، در سالن پخش شد.

پس از آن مدیرعامل محترم تکسو، جناب آقای مهندس رویایی ضمن خوش آمدگویی به اعضای حاضر در هم‌نشینی، پیرامون اهمیت باور و نگرش صحبت کرده و به مشاوران فروش توصیه نمودند که در سال جدید با باور و نگرش مثبت، اهداف خود را دنبال کنند. پس از اتمام صحبت‌های ایشان به اعضای تاپ تیم هدایایی به عنوان یادبود اهدا شده و علاوه بر آن به اعضای تاپ تیم كه تا اين لحظه در گردهمايى ها شركت نداشتند، به نشانه تقدیر، بج تاپ تیم و گل اهدا شد.

 

اولین همنشینی در هتل المپیک

 

در ادامه جناب آقای سیاوش بساک، سرکارخانم معصومه ضمیری و جناب آقای امیرحسین رستمی به دعوت از مجری به ترتیب به روی سن آمده و برای حاضرین سخنرانی نمودند و پس از آن توسط جناب آقای محمد رویایی و جناب آقای کنعانی به 6 نفر از مشاوران فروشی که طی سه ماه متوالی موفق به کسب رتبه راهنمای دو ستاره و یا بالاتر شده اند و در این هم نشینی حضور داشتند، دستبند با لوگوی طلاى تکسو اهدا شد.

 

اعطای دستبند با لوگوی طلای تکسو

 

پس از آن به ترتیب سرکارخانم هانیه شیخی، سرکار خانم طاهره ولی ئی و در انتها جناب آقای آرش رستمی برای حاضرین سخنرانی نمودند.

در پایان مراسم نیز به مشاوران فروشی که طی سه ماه متوالی موفق به کسب یکی از رتبه های مدیر طلایی، راهنما و یا راهنمای یک ستاره شده اند و در مراسم حضور داشتند، توسط جناب آقای کنعانی بج با لوگوی طلاى تکسو اهدا گردید.

 

اعطای بج طلای تکسو به مشاوران فروش

 

این مراسم با سرو افطاری و شام برای حاضرین پایان یافت.

در نخستین روزهای سال جدید با تاکید بیشتر بر نگرش و باور مثبت که مهمترین اصل رشد و پیشرفت در عرصه زندگی و کسب و کار است، بهترین ها را در کنار هم رقم خواهیم زد.