هیچ محصولی در سبد خرید وجود ندارد.

اکو سیستم چند زبانه تکسو

05 تیر 1399

معرفی و ارائه بین المللی محصولات سلامت محور – اکو سیستم چند زبانه تکسو

ارائه محصولات ، گستره خدمات و پشتیبانی در زبان های بین المللی و منطقه ای، مسیری تحول آفرین در عرصه فعالیت فروش و بازاریابی است. تکسو سالهاست که در ایران، منطقه و جهان مورد رجوع و اعتماد مخاطبان و مشتریان خود است.

رویکرد و افق توسعه تکسو در بازارهای منطقه ای، امروز بیش از هر زمان دیگر در حال تبلور و گسترش است. با استفاده از امکان ویژه چند زبانگی، شما می توانید تکسو و محصولات سلامت محور آنرا در هر کجا و هر زمان به زبانهای فارسی، انگلیسی، عربی و ترکی استانبولی در تلفن همراه خود و یا هر ابزار الکترونیک دیگری در اختیار داشته و به راحتی به توسعه سازمان و دایره فروش مستقیم خود بپردازید.
این امکان ویژه؛ برای اولین بار در میان شرکت های بازاریابی ایرانی ، توسط هلدینگ تکسو طراحی، آماده سازی و انتشار داده شده است.

تکسو همیشه به تحول های فناورانه در صنعت فروش کشور شناخته می شود، مشاوران و مدیران و تمامی مخاطبان تکسو می توانند از امکانات اکوسیستم آنلاین تکسو و دفترکار مجازی خود به زبان دلخواه خود استفاده نموده و بسترسازی توسعه برون مرزی صادرات و سازمان خود را برنامه ریزی و اجرا نمایند.

با تکسو، توسعه کسب و کار مستقل یک واقعیت است. شما می توانید آغاز کننده تغییری وسیع باشید. همین الان برنامه ریزی خود را شروع کنید.

#تکسو #تکسو_چند_زبانه #تکسو_بین_المللی

#Taksoo_EN #Taksoo_ARB #Taksoo_TUR