هیچ محصولی در سبد خرید وجود ندارد.

افتتاح اولین کارخانه تکسو

16 بهمن 1395

بعد از مدت ها تلاش شبانه روزی هیئت مدیره شرکت تکسو اولین کارخانه این شرکت با همراهی جمع کثیری از بازاریابان و دوستان و همکاران در روز پنجشنبه 7/11/95 در پایتخت مذهبی سرزمین عزیزمان ایران، شهر مشهد مقدس، در جهت بهبود ارائه محصولات به بازاریابان، حمایت و پشتیبانی تولید داخلی، ارتقاء سطح کیفی شرکت تکسو با کادری مجرب و تجهیزات پیشرفته در شهرک صنعتی طوس در میان شور و اشتیاق وصف ناپذیر بازاریابان با توان و ظرفیت بالا، تولید چای ارگانیک افتتاح گردیدعلیرغم هوای سرد صبح زمستانی شهر مشهد این مراسم زیبا و گرم برگزار شد.

در آغاز جناب آقای مهندس رویایی به عنوان مدیرعامل پس از خوشامدگویی حاضرین در مراسم، اخبار مربوط به ارتقاء سازمان به هلدینگ و آغاز به کار هلدینگ تکسو را در میان شور و شعف حضار اعلام نمودند و به معرفی کارخانه گلنوش شاه جهان به عنوان اولین زیرمجموعه هلدینگ تکسو و همچنین جناب آقای مهندس جانی درمیان به عنوان مدیرعامل کارخانه گلنوش شاه جهان پرداختند .و در انتها ایشان نوید روزهایی پر بارتر و با شکوه تر برای مجموعه هلدینگ تکسو را دادند.

پس از آن جناب آقای مهندس جانی درمیان به عنوان مدیرعامل کارخانه گلنوش شاه جهان زیرمجموعه هلدینگ تکسو در رابطه با شرایط سخت آماده سازی کارخانه سخنرانی کردند و متذکر شدند که این کارخانه مفتخر به اخذ بالاترین درجه PRP گردیده است و به زودی به نمونه استانی و حتی کشوری تبدیل خواهد شد. و همچنین به معرفی سرکار خانم مهندس قادری به عنوان یکی از بهترین فرمول نویس های چای کشور پرداختند.

در انتهای سخنرانی ها جناب آقای مهندس محمد رویایی به عنوان رئیس هیئت مدیره به تشریح ساختار هلدینگ و اساسا تفسیر و معنی هلدینگ پرداختند و با بیان چشم اندازهای سازمانی تکسو از امروز به عنوان آغاز فصلی نو و تازه در مسیر شکوفایی هلدینگ تکسو نام بردند.

بعد از اتمام مراسم سخنرانی به جهت رعایت اصول استاندارد و بهداشتی جمعی از بازاریابان به عنوان نماینده از خطوط مختلف تولید و بسته بندی و آزمایشگاه و کنترل کیفیت که دارای به روزترین تجهیزات ممکن و بالاترین فناوری لازم در زمینه تولید چای می­باشد همراه با توضیحات جامع و کامل جناب آقای مهندس جانی درمیان بازدید به عمل آورند.سپس با حرکت نمادین بریدن روبان توسط سرکار خانم مهندس قادری مدیر تولید، کارخانه رسما کار خود را شروع کرد.

خدا را شاکریم که به ما فرصت خدمت به بهترین های صنعت بازاریابی شبکه ای، حمایت از تولید داخلی، احترام به حقوق مصرف کننده را داد و از خداوند منان خواستاریم که به ما توان مضاعف، قدرت فزاینده و اراده راسخ برای تحقق شعار همیشگی­مان را بدهد. " اعتقاد داریم می توانیم بهترین باشیم و همواره برای بهترین شدن تلاش میکنیم" به امید پیشرفت های روزافزون و مضاعف شرکت تکسو در

جهت رفاه حال شما همراهان عزیز

برای دیدن کلیپ   اینجا  کلیک کنید

منتظر  اتفاقات خوب از تکسو باشید