هیچ محصولی در سبد خرید وجود ندارد.

افتتاحیه فروشگاه تکسو درشرق

25 مرداد 1395

در مورخه  95/5/24 روز یکشنبه  در ساعت 20 همزمان با ولادت مبارک و پر از سعادت امام هشتم (ع) امام عزیز شیعیان , اولین شعبه از فروشگاههای زنجیره ای تکسو در شرق تهران افتتاح گردید.

شروع این مراسم باشکوه که با حضور عده ای از هنرمندان ارزنده کشور و همچنین جمعی از تولیدکنندگان و عده ی کثیری ازبازاریابان عزیز و همچنین هیئت  مدیره محترم تکسو همراه بود.با تلاوتی چند از آیات کلام الله مجید متبرک گردید .

پس ازپخش تیزر عملیات آماده سازی فروشگاه که در سالن بزرگ فروشگاه و به شکل بسیار زیبا پخش گردید  مدیریت محترم شرکت جناب آقای مهندس مسعود رویایی بعد از تبریک ولادت امام هشتم شیعیان امام رضا علیه السلام به سخنرانی در رابطه با نحوه ی افتتاح فروشگاه و ابراز امیدورای نسبت به اینکه بازاریابان عزیز نهایت بهره برداری لازم از این فرصت را ببرند پرداخته و نوید افتتاح شعب دیگر به زودی را دادند.

همچنین در این مراسم بسیار گرم و صمیمی و باشکوه جناب اقای مهندس محمد رویایی نیز ضمن تبریک ولادت آقا امام رضا (ع)و سخنرانی در رابطه با روند رو به رشد تکسو , به شروع فعالیت رسمی فروشگاه از شنبه مورخ 95/5/30 اشاره نموده و گفتند که کلیه بازاریابان عزیز میتوانند درآن تاریخ رسما از فروشگاه خرید داشته باشند.

در ادامه جناب آقای مهندس مهرداد رویایی نیز ایراد سخنرانی نموده و از بازاریابان گرامی استفاده مناسب و بهره برداری به موقع از این موقعیت را خواستار گردیده و نوید هایی نیز از اتفاقات خوب آینده را دادند.

همچنین دراین مراسم  سه  تن از هنرمندان خوب عرصه سینما و تئاتر و تلویزیون  جناب آقایان محمد مختاری و حسین سلیمانی و حمید ثنایی نیز چند کلامی دررابطه با شرکت تکسو و دریافت انرژی خوب از حضار و همچنین اشاره به لوگوی زیبای شرکت پرداختند.و آرزوی موفقیت هرچه بیشتر برای مجموعه را داشتند.

و بالاخره در پایان پس از معرفی جناب آقای محمدمهدی حیدری به عنوان مدیریت فروشگاه مراسم زیبای افتتاحیه   با بریدن روبان نمادین افتتاحیه توسط بزرگ خاندان خانواده رویایی پدر گرامی و بزرگوار برادران رویایی و همچنین   پذیرایی از میهمانان دریک جو گرم و صمیمی خاتمه یافت

منتظر اتفاقات خوب دیگر در تکسو باشید.