هیچ محصولی در سبد خرید وجود ندارد.

اطلاعیه87

17 آبان 1396

چند روز گذشته در سایت شرکت در منوی «درباره تکسو» تغییراتی اتفاق افتاد؛ و گزینه های به نام ارزش محوری و رسالت تکسو به آن اضافه شد.

در این مطلب به شرح توضیحاتی در ارتباط با ارزش های محوری خواهیم پرداخت. ارزش های محوری در حقیقت اصولی هستند که محور کلیه فعالیت ها در شرکت قرار می گیرند و تمامی نیروهای شرکت موظف به رعایت آن هستند. از این پس تمامی فعالیت های که در شرکت صورت می گیرد با چهار ارزش اصلی که در این بخش تعریف شده است مورد ارزیابی قرار میگیرد.

تمام تلاش شرکت بر این است که کلیه این 4 ارزش در فعالیت های شرکت جاری شود. ما از هر اقدامی که منجر به رضایت شما شود کوتاهی نخواهیم کرد. رضایت مشتریان شما یکی از 4 رکن است . رضایت مشتریان، قطعا رضایت شما را به همراه خواهد داشت.

حذف مرحله به مرحله مشکلات جهت رسیدن به این رضایت در اولویت کاری ما قرار دارد. خلاقیت و نوآوری رکن دیگری است که ما را پیشرو خواهد کرد و در پایان ما به عنوان بخشی از جامعه در راستای بهبود محیطی که در آن به کسب و کار می پردازیم خود را مسئول و پاسخگو خواهیم دانست. در پایان درخواستی که از شما داریم این است که ارزش های محوری شرکت را خوب به خاطر بسپارید

نظر خود را درج نمایید