هیچ محصولی در سبد خرید وجود ندارد.

اطلاعیه80

21 شهریور 1396

ششمین جلسه کاربردی و جذابTLA درفضایی منحصر به فرد و گرم اما متفاوت از همیشه با حضور جمع کثیری از لیدرهای برتر سازمان و حضور چشم گیر بانوان عزیز و توانمند بازاریابی شبکه ای تکسو در ساعت10:30روز 20\شهریور\1396در بل کافه برگزار گردید.

شایان ذکر است که امروزه شاهد پیاده سازی منافع و مزایای پلن جدید و افزایش سطح درآمد کلیه افراد بودیم و نوید این را باز خواهیم دادکه با آشنایی بیشتر افراد با نحوه سوددهی بیشتر روند صعودی درآمدها در کلیه سطوح بازاریابی شرکت تکسو ادامه خواهد داشت و قابل توجه است که اضافه بر همه ابعاد مثبت این پلن جدید افزایش رنک در این سیستم نیز دور از ذهن نبوده است و بنایراین TLA شهریور ماه پر شور و پر جمعیت تر و با حضور پر رنگ 3تن از بانوان برگزار گردید.

این جلسه مانند مابقی جلسات با سخنان جناب آقای مهندس مسعود رویایی آغاز گردید.ایشان مباحث مهم و مفیدی در خور این فضا را بیان نمودند.سپس جناب آقای مهندس محمد رویایی به بیان دیدگاه های خود پرداختند و کلیه دوستان و مدعوین محترم از مطالب گفته شده توسط این دو بزرگوار استفاده کرده و در جلسه سهیم شدند.

در این جلسه مراسم قرعه کشی برای برندگان جشنواره رنگارنگ تابستانی طرح سبز انجام شد و به برگزیدگان جوایز نفیسی اهدا گردید.

پس از صرف ناهار در فضایی پر انرژی و صمیمی و گذراندن لحظاتی در این فضا ادامه جلسه برگزار گردید.

در انتها در ساعت17پس از ساعتها صحبت در مورد مسائل ویژه و مهم مرتبط با این فضا و حضار محترم با گرفتن عکس یادگاری پایان گرفت.

امید داریم تک تک شما عزیزان با قدم هایی بلندتر و نگاهی به آینده در این جلسه ویژه حضور یابند

نظر خود را درج نمایید