هیچ محصولی در سبد خرید وجود ندارد.

اطلاعیه77

04 مرداد 1396

دومین دوره ی کارگاههای آموزشی با عنوان کارگاه آموزش محصولی (چای) در فضای آموزشی در میان شور و هیجان و با استقبال گسترده در روز سه شنبه مورخ 3 مرداد 1396 در سالن همایش بهاران با حضور صدهانفر از بازاریابان و لیدرهای ارشد از سرتاسر ایران و با سخنرانی جناب آقای مهندس مسعود رویایی برگزار گردید .

ایشان در این مراسم بازهم بر صداقت و پرهیز از بداخلاقی های رفتاری در فضای رقابتی بازاریابی شبکه ای تاکید کردن و متذکر شدن که استراتژی مهم هلدینگ تکسو رقابت سالم برپایه دانش فنی مهارت های فردی در کنار کیفیت بالای محصولات می باشد.

بنابراین با برگزاری کارگاههای مربوطه سعی در هموارکردن مسیر برای کلیه دوستان و همراهان عزیز را دارند.در ادامه استاد محترم جناب آقای مهندس جانی درمیان مدیرعامل کارخانه گلنوش شاه جهان به توضیح نحوه ی تولید و بسته بندی و بیان نکات مهم و کلیدی از چای ها پرداختند و دلایل فنی و تخصصی خود را برای منحصر به فرد بودن در کیفیت و سلامت محور بودن محصولات بیان کردند.

و در انتها کلیه سوالات مطرح شده از طرف بازاریابان پاسخ دادند سپس جناب آقای مهرداد رویایی به بیان دیدگاه و نظر خود به عنوان لیدر برتر شرکت از این کارگاهها و چشم اندازی شفاف از آینده ای روشن تکسو پرداخت.

و بعد از اتمام جلسات و کارگاه ها بازاریابان همگی معتقد بودند که کارگاه ها بسیار کاربردی و مفید برگزار و بر دانش این دوستان اضافه گردیده است و قطعا تاثیر بسزایی در مسیر کاری آنها خواهد داشت که این خود جای بسیار خوشحالی دارد. این کارگاه در بیش از 10 ساعت آموزشی در یک روز و برای دو گروه در مجموع بیش از هزار نفر برگزار گردید در حاشیه این مراسم نشست های متعددی در فضای گرم و صمیمی مابین مدیریت هلدینگ تکسو و لیدرهایی که از سراسر کشور در این مراسم شرکت کرده بودند برگزار گردید.

قابل توجه است که این کارگاه ها بصورت حرفه ای تصویربرداری گردیده است و در اسرع وقت در اختیار کلیه علاقمندان قرار میگیرد . قابل ذکر است که به زودی ثبت نام این کارگاه ها در دوره های بعدی اعلام میگردد و به علت حجم بالای استقبال خواهشمندیم که در زمان اعلام شده اقدام به ثبت نام نمایید .

نظر خود را درج نمایید