هیچ محصولی در سبد خرید وجود ندارد.

اطلاعیه69

14 تیر 1396

اولین دوره کارگاه های آموزشی با عنوان کارگاه آموزش محصولی در فضای کاملا آکادمیک و آموزشی در میان شور و هیجان و با استقبال گسترده بازاریابان در روز شنبه و با حضور عزیزان از سراسر کشور با سخنان کوتاه جناب آقای مسعود رویایی آغاز گردید.

در این سخنرانی ایشان با بیان چشم اندازهای روشن سازمان همزمان با شروع کارگاه های آموزشی برای اولین بار در بازاریابی شبکه ای کشور که بصورت مدرن و کلاسیک برگزار میشوند آرزو کردند که همگان بتوانند از این فرصت ایجاد شده نهایت استفاده را برده و به دانش حرفه ای خود اضافه کنند و اعلام نمودند که این تازه آغاز مسیر جدید و تحولات پیش رو میباشد .

در ادامه اساتید محترم این دوره از کارگاه ها جناب آقای دکتر پوراسمعیلی و جناب آقای دکتر اکبرنژاد توضیحات جامع و کاملی درباره قسمتی از محصولات ادویه و آرایشی و بهداشتی ارائه دادند و در نهایت به برخی از سوال های دوستان و همکاران عزیز پاسخ گفتند.

بعد از اتمام جلسات و کارگاه ها بازاریابان همگی معتقد بودند که کارگاه ها بسیار کاربردی و مفید برگزار و بر دانش این دوستان اضافه گردیده است و قطعا تاثیر بسزایی در مسیر کاری آنها خواهد داشت که این خود جای بسیار خوشحالی دارد.

این کارگاه ها در بیش از 30 ساعت آموزشی در دو روز و در دو دسته محصولی و برای جمع بسیار کثیری بیش از 1000 لیدر برگزار گردید و در انتهای روز یکشنبه همراه با سوپرایز ویژه برای حضار در میان شور و هیجان و در کمال سادگی و بعد از سخنان کوتاه و جامع جناب آقای مهندس مسعود رویایی و همچنین جناب آقای مهندس محمد رویایی با تشویق های مداوم و پی در پی دوستان سایت جدید و چندزبانه رونمایی شد و خبر بین المللی شدن تکسو اعلام گردید که روحی تازه در کالبد هلدینگ تکسو دمیده شد.

این سایت جدید قابلیت و ویژگی های خاصی را داراست که در اخبار مربوط به رونمایی سایت به طور مفصل به آن پرداخته شده است. و در انتها با گرفتن عکس سلفی یادگیری توسط جناب آقای مهندس مسعود رویایی جلسه خاتمه یافت.

در حاشیه این مراسم نشست های متعددی در فضای گرم و صمیمی مابین مدیریت هلدینگ تکسو و لیدرهایی که از سراسر کشور در این مراسم شرکت کرده بودند برگزار گردید. قابل توجه است که این کارگاه ها بصورت حرفه ای تصویربرداری گردیده است و در اسرع وقت در اختیار کلیه علاقمندان قرار میگیرد .

قابل ذکر است که به زودی ثبت نام این کارگاه ها در دوره های بعدی اعلام میگردد و به علت حجم بالای استقبال خواهشمندیم که در زمان اعلام شده اقدام به ثبت نام نمایید .