هیچ محصولی در سبد خرید وجود ندارد.

اطلاعیه50

29 اسفند 1395

به نام خدا

روزهای آخر اسفند همیشه برایمان نوید پایان یافتن دوره ای خاص از زمان می باشد در این روزها گاهی کنج خانه و گاهی پشت میز کار و گاهی هنگام رانندگی و گاهی درحال پیاده روی وحتی پایه سجاده نماز, هر زمان که لحظه ای فراغت بال داشته باشیم براین اندیشه ایم : که در این سال کهنه چه اندوخته ای به دانش و دارایی خود اضافه کرده ایم و در مسیر سپری کردن این چهار فصل زیبا آیا راه روزهای بعد خود را هموارتر کرده ایم؟و یا ماحصل تلاش قبلی خود را برداشت کرده ایم ؟

پس برآن شدیم که هرآنچه در این یک سال کاشتیم و درو کردیم با هم در چند خط و با زبان ساده و صمیمی مرور کنیم/.

سال 95 برای تکسو سالی پر از پویایی و شکوفایی بود . سالی که درآن از شرکت به هلدینگ ارتقا پیدا کردیم و از این پس شرکتهای متعددی زیرمجموعه این هلدینگ مادر در حوزه های مختلف از جمله تولیدی و خدماتی فعالیت خواهند کرد.

1) افززودن بیش از 50 محصول جدید در سبد کالایی محصولات

سالی همراه با ارائه بیش از 50 محصول جدید که برای تک تک آنها روزها و ساعتها وقت صرف کردیم تا آنچه به دست شما می رسد از نظر کیفیت و سلامت درخور شما باشد . چرا که مهمترین رویکرد ما , در هلدینگ تکسو اهمیت به سلامتی شماست . ایجاد تنوع محصول با اندیشه افزایش قدرت انتخاب شما صورت گرفته است این محصولات در طبقه بندی های مختلف مانند لوازم آرایشی و بهداشتی شامل انواع عطر و کرم و لوسیون و.... مواد خوراکی شامل عسل و چای و عرقیجات و...... پوشاک شامل تی شرت های مردانه و.... بودند .و این مهم جز با تفکر و تدبیر مدیریت و هیئت مدیره رقم نمیخورد.

2)تکمیل محصولات لومن

در زیباترین و دلفریبانه ترین ماه سال اردیبهشت با تفکر اینکه شما لایق بهترینها هستید لوازم آرایشی لومن را در سبد محصولی تکسو تکمیل کردیم .این محصولات به طور کامل در اروپا تولید و برای عرضه به شما عزیزان به کشورمان ایران وارد می شوند .

3) افزودن شعبات و دفاتر در سراسر ایران

این امر تا انتهای فصل بهار که شرایط قانونی آن برای ما قانونی بود محقق شد و بعد از آن بسیاری از دفاتر کلان شهرها مثل تهران , اصفهان , ارومیه , تبریز , مشهد , کرج, و.... به صورت پایلوت به فعالیت خود ادامه دادند .

4) افتتاح اولین فروشگاه زنجیره ای تکسو

درماه میانی تابستان داغ و زیبا و همزمان با ولادت امام رضا در تاریخ 95/5/24 بعد از مدتها تلاش, موفق به افتتاح اولین فروشگاه از سری فروشگاه های زنجیره ای تکسو در شرق تهران شدیم .کسی پیدا نخواهد شد که از اتوبان باقری عبور کند و در تقاطع فرجام تابلو اولین فروشگاه ما را نبیند  این فروشگاه در دو طبقه با ارائه کلیه محصولات در جهت رفاه حال شما عزیزان و احترام به حقوق مصرف کننده آغاز به کار کرد.

5)برگزاری مسابقه فوتبال

نمیتوان حرف از سلامتی زد و نیم نگاهی به ورزش نکرد و همانطور که میدانید هلدینگ تکسو از سالهای اول شروع به فعالیت همیشه هامی ورزشکاران بوده است و در کارنامه خود اسپانسری برخی از رشته های ورزشی مانند اسکواش را داراست .امسال برآن شدیم که به محبوب ترین ورزش دنیا و ایران بپردازیم و پس از روزها تحقیق و مذاکره و با همکاری باشگاه هنرمندان موفق به دعوت از ستارگان لالیگا جهت بازی دوستانه با تیم هنرمندان شدیم و اسپانسری کل این رویداد از اقامت تا بازی و... را برعهده گرفتیم . به نمایندگی از تک تک شما عزیزان و باروی باز به استقبال بازیکنان لالیگا رفتیم و برای آنها خاطره ای خوش از ایران و ایرانی رقم زدیم و به همین منظور ضیافت شامی در کنار لیدرها و ستارگان لالیگا و پیشکسوتان فوتبال ایران و هنرمندان در رستوران گردان برج میلاد ترتیب دادیم و در روز 95/6/4 ساعت 18 بازی جذاب و دیدنی این دو تیم را در ورزشگاه آزادی برگزار کردیم.

در ایران باستان روایت شده است که شهریور ماه آزرده و دلتنگ می شود از کسی که سیم و زر را بد بکاراندازد و یا بگذارد که زنگ بزند .ما برآن شدیم که رضایت شهریور ماه و شما را با رقم زدن این رویداد جلب کنیم و ایمان داریم که به مقصود مورد نظر خود رسیده ایم .

6)رونمایی از قدرتمند ترین پلن بازاریابی شبکه ای در کشور

برای پاییز اما فکر تازه ای کردیم . به شب آخر پاییز و یلدا اندیشیدیم و خواستیم شما جوجه های بیشتری برای شمردن درآخر پاییز داشته باشیم و بعد از روزها و ساعتها بررسی از قوی ترین پلن بازاریابی شبکه ای در یک همایش باشکوه در تاریخ 95/9/2 رونمایی کردیم و به شما اطمینان دادیم که در این پلن جدید درآمد بیشتری منتظر شماست. گرچه که هنوز هم برای بهبود این مسیر در تلاشیم و در همین راستا حتی امتیازهای برخی از محصولات را نیز افزایش دادیم

7) افتتاح دومین شعبه فروشگاه های زنجیره ای تکسو

درآخرین روزهای دی ماه دومین   شعبه فروشگاه در غرب تهران و در نزدیک ترین مکان ممکن در کنار مترو صادقیه جهت سهولت دسترسی و رفت آمد شما عزیزان را افتتاح کردیم و از همینجا نوید افتتاح سومین فروشگاه در شهر کرمانشاه خواهیم داد.

8)افتتاح اولین کارخانه از سری کارخانه های تکسو

و اما مهمترین و برجسته ترین رویداد و اتفاق در این سال پربرکت و خوش یمن برای تکسویی ها افتتاح اولین کارخانه با نام گلنوش شاه جهان در شهر مقدس مشهد در جوار بارگاه ملکوتی حضرت امام رضا علیه السلام و با بهره بردن از الطاف آن حضرت در روز 95/11/7  بود. ما برای ارئه بهترین و با کیفیت ترین محصولات زمان بسیار زیادی را صرف کردیم و خوشحالیم زیرا برای سلامتی شما ازهمه چیز مهمتر است . در این کارخانه کلیه محصولات چای تکسو توسط پیشرفته ترین تجهیزات و بهروز ترین ماشین آلات و بالاترین گرید PRP  تولید و عرضه می گردد.

در این سال علاوه بر تمامیه این دستاوردها ما به بالاترین حد فروش از روز شروع به کار تا امروز دست یافتیم.

قطعا شما هم با ما هم عقیده اید که نابرده رنج گنج میسر نمی شود. تمام این اتفاقات ماحصل تلاش پنج ساله مدیریت و هیئت مدیره هلدینگ تکسو و فعالیت نیروی ستادی عزیز ما در دفتر مرکزی و انبار و فروشگاه هاست.

و ما در سال 95 باهم درو کردیم آن چه را که پنج سال ذره ذره کاشتیم. و براین باوریم که بازهم می کاریم تا شما برداشت کنید

سال 95 برای ما زیبا و دلنشین و به یادماندنی است.و نقطه عطفی برای هموارتر شدن مسیر رشد و تعالی هلدینگ تکسو.