اطلاعیه در خصوص روغن شترمرغ تکسو

08/15/1397

 

«روغن شتر مرغ تکسو» یکی از محصولات پر طرفدار سبد کالایی مصرف کنندگان تکسو است. میزان تقاضا و رضایت مشتریان از ارائه محصول و هم چنین ارزیابی بسیار مثبت مشاوران فروش تکسو از عرضه محصول، بستر بسیار مناسبی را برای مشتریان که کارشناسان نهایی تعیین کیفیت کالا هستند بوجود آورده بود. در گذشته؛ این محصول، تحت نظارت و گواهینامه شرکت بانی طب اجازه حضور در سبد کالایی تکسو را داشت. در پایان مهرماه 1397، با توجه به تغییر اساسنامه فرآیند تولید کشوری روغن شترمرغ و تغییر دسترسی صدور مجوز برای تولید و ارائه محصول به تمامی مراکز تولید و توزیع روغن شتر مرغ در کشور ابلاغیه توقف تولید ارسال شده است و شرکت های تولید کننده برای ادامه کار می‌بایست درخواست تجدید مجوز تولید را از اداره طب سنتی کشور داشته باشند.

قول تکسو احترام به حقوق مصرف کننده و مشاوران فروش بوده، هست و خواهد بود. تضمین کیفیت و تامین محصول از رسالت های بنیادین سازمان است و هر گامی بر خلاف این رسالت، می بایست اصلاح و برطرف شود. تمامی همکاران شما در مجموعه تکسو، بر این باور هستند تا با تلاش بسیار بتوانند نیاز و تقاضای مخاطبان که ارزش والای سازمان هستند، را برآورده سازند. حتی اگر عاملی بیرونی باعث ایجاد توقف شده باشد.

مجموعه تکسو بر این باور است که ایجاد فرآیندها بدون اطلاع رسانی، می تواند خسارات بسیاری را برای خط تولید و انبار کالا ایجاد کند و اعتماد مخاطبان و تقاضای محصول را با آسیب مواجه کند. بهتر می توانست باشد که مسئولین ذی ‎ربط به جای اعمال دستورالعمل بدون اطلاع رسانی پیشین و بدون آماده سازی مقدمات لازم، ابتدا به واحدهای تولیدی ابلاغ و مدت زمانی برای تغییر داده می شد و سپس واحد ها در طول زمان تعیین شده برای دریافت مجوز با محتوای همکاری جدید بدون توقف در تولید اقدام می نمودند.

متاسفانه به دلیل ابلاغ بدون اطلاع رسانی از سوی اداره مطبوع و فرآیند زمان بری که برای باز دریافت مجوز تولید روغن شترمرغ در نظر گرفته شده است. عرضه روغن شترمرغ با توقفی موقت روبرو خواهد شد. همکاران شما در مجموعه تکسو، با پیگیری های مستمر مرحله اخذ مجوزهای جدید را آغاز کرده اند. اما همانطور که ذکر شد به دلیل زمان بر بودن این فرآیند، امیدوار هستیم که به زودی شاهد بازگشت این محصول پر طرفدار به سبد کالای مصرف کنندگان عزیز باشیم.


با آرزوی موفقیت

تیم تکسو

Yorumunuzu bırakın
*
*