هیچ محصولی در سبد خرید وجود ندارد.

روز جهانی بهداشت - World Health Day

18 فروردین 1399

بهداشت در واقع زیربنای فعالیت‌های اقتصادی و پیشرفت‌های اجتماعی یک ملت است و سلامت جامعه، در گرو رعایت اصول بهداشتی است. جامعه سالم و تندرست می‌تواند رشد کند و حقوق خود را کسب کند. همه ساله روز ۱۸ فروردین (۷ آوریل) به‌عنوان روز جهانی بهداشت در کشورهای مختلف جهان گرامی داشته می‌شود. سازمان جهانی بهداشت، بر اساس این اصل بنا شده که همه افراد بتوانند به حق خود به بالاترین سطح ممکن از سلامت دست یابند.

هدف و رسالت روز جهانی بهداشت چیست؟

رسالت روز جهانی بهداشت، بالا بردن آگاهی عموم مردم جهان، درباره موضوع خاص بهداشتی است که سازمان بهداشت جهانی (WHO) آن را در راس اولویت‌‌های بهداشتی قرار داده است. اگر افراد جامعه نکات بهداشتی را رعایت کنند، بهداشت جامعه نیز تامین خواهد شد. بنابراین هر فردی در این کار سهم دارد. انسان‌ها باید بکوشند تا از آلوده ساختن محیط زیست خود جلوگیری نمایند و از گسترش بیماری‌های واگیردار، با رعایت اصول بهداشتی جلوگیری کنند.

سبک زندگی سلامت محور

در شرایط کنونی، مدافعان عرصه سلامت هر روز نمایی از فداکاری و ایثار خود را در عرصه خدمت به کشور و نجات جان هم‌وطنانشان عیان می‌کنند. مردم قدرشناس خدمات کادر درمانی بیمارستان‌ها هستند و بیش از گذشته نسبت به سختی کار آن‌ها و خدماتی که این قشر برای جامعه دارد، آگاه شده‌اند. امروز تمام اقشار از مسئولان تا مردم قدردان ایثار و تلاش مدافعان سلامت هستند. سبک زندگی سلامت محور در دنیای امروز بهترین راه برای پیشگیری از بیماری و داشتن یک زندگی سالم است. ما در خانواده تکسو، این مهم را می‌دانیم و همواره در پی آنیم تا بهترین محصولات را به شما ارائه دهیم.

نظر خود را درج نمایید