رسالت تکسو

ماموریت و رسالت شرکت با نام تجاری تکسو تولید محصولات با کیفیت بسیار بالا در حوزه سلامتی و عرضه بدون واسطه آن از طریق برنامه فروش مستقیم است.

تعریف ما از سلامت در حوزه فعالیتمان، عبارت از هر آن چیزی است که جسم و روح انسان را از آسیب و گزند محفوظ بدارد. تمام تلاش ما بر این است که هر تکنولوژی ، شخص، ابزار و دانشی که به ما این اطمینان را در سلامتِ محصول دهد ، در هر کجا که باشد به کار گیریم.

 

اطمینان از اینکه آنچه به شما برای قرار گرفتن در منزلتان معرفی می کنیم، هرچند کوچک ، رضایت خاطر شما را به همراه داشته باشد. توسعه این روح کسب و کارمان را با پذیرش مشارکت جمعی جهت فروش محصولات، در قالب برنامه فروش مستقیم همراه کرده ایم و این همان ماموریتِ «سلامت روح» در کسب و کار ماست.

 

در این مشارکت جمعی، در کنار استفاده از محصولات سلامتی، فرصت کسب و درآمد را به منظور ایجاد شور و شوق و حس امید به مشاوران فروش خود خواهیم داد. نوشیدنی ها، عسل و ادویه های تکسو جهت ایجاد سلامت جسم و محصولات زیبایی تکسو جهت سلامت روح در بالاترین سطح کیفی، گروه های کالایی شرکت جهت انجام این ماموریت هستند.

 

طرح ریزی و توسعه این سلامت بر پایه سبک زندگی ایرانی که ریشه در تمدن ما دارد این امکان را به ما می دهد که پا را فراتر از حدود این مرز و بوم نهاده و اندیشه جهانی شدن را در سر داشته باشیم .